Matkou ze dne na den

Matkou ze dne na den https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/275140/bmid_matkou-ze-dne-na-den-AbU-275140.jpg 4 140 45

Sophie Mills série

Bezvýhradná láska existuje. Jen člověk musí mít koho milovat. Sophie a Carrie byly kamarádky od dětství, ale během posledních let se jedna druhé ztratily. Carrie se rozhodla pro rodinný život v malém městě, zatímco Sophie si buduje skvělou kariéru v Londýně. Nemá sice moc času na muže, zato ji čeká další povýšení, má úžasnou sbírku bot a kočku, která ji nikdy nezklame. Jenže pak se Sophie dozví, že Carrie zemřela a že se nemá kdo postarat o její dvě malé dcerky. Otec holčiček je nezvěstný a jejich babička je sama odkázaná na ústavní péči. Kdo zbývá? Sophie: dávná přítelkyně z dětství, která Carrii slíbila, že se dětí ujme, pokud by došlo k nejhoršímu. A ten den teď nastal... Rowan Coleman napsala další chytrý, vtipný a emocemi nabitý román. Za hrdinku tentokrát zvolila ženu, která se stala matkou doslova ze dne na den, naprosto nepřipravená a beze špetky zkušenosti. Ze sebevědomé manažerky se stává bezradná osoba, která si zpočátku absolutně neví rady, ale postupně díky holčičkám začíná chápat, co je pro ni v životě opravdu důležité. A především zjišťuje, že bezvýhradná láska skutečně existuje. Jen člověk musí mít koho milovat.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Domino

The Accidental Mother , 2007

Shardlake
12.02.2021 5 z 5

Za mne moc pěkný příběh o opravdovém přátelství...

Barbara182
07.11.2019 3 z 5

Děj knihy je poměrně předvídatelný a dalo mi celkem práci nějak s hrdinkou soucítit, protože se dost často chovala jako malé dítě nebo úplný pitomec, ale zhruba po polovině se to trochu zlepšilo a knihu jsem dočetla. Zkrátka taková nenáročná pohodovka, co nenadchne ani neurazí a nese se v duchu Sexu ve městě, shopaholiků apod.

Jirinamac
20.05.2019 5 z 5

Mně se knížka líbila. Střidají se okamžiky smutné, dojemné, humorné a krásné vzpomínky na přátelství, kde každá měla jiné cíle, ale najednou je všechno jinak. Ráda si přečtu i pokračování

Vendis
17.04.2019 3 z 5

Ze začatku nic moc. Luis byl jak partner z cervene knihovny. Moc velka slaďarna. Pak se to trošku zkomplikovalo a vic to pripominalo realny zivot.. :D po prvnich 50 strankach jsem myslela ze to nedočtu, ale nakonec to bylo docela prima

Pedias
24.01.2019 5 z 5

Sice slaďárna, která je od půlky skoro všem jasná jak dopadne, ale přesto jsem knihu hltala jak napínavý román.
Tématika knihy mě donutila zamyslet se nad tím, jak bych se zachovala, kdybych se ocitla ve stejné situaci jako Sophie. Leč mě její chování někdy přišlo nepochopitelné, nelogické či naivní, celkem rychle jsem si ji oblíbila a nejen ji, ale i Izzy a Bellu.
Určitě budu pokračovat dalším dílem i když dle recenzí je to ještě větší slaďárna :)

Eva88
21.01.2019 3 z 5

Oddechové počtení. Zajímavý vývoj hlavní hrdinky, příjemné děti, sympatický asistent a dva krasavci na obzoru. :-) Ušlo to. :-)

Devil-Ivet
20.12.2018 4 z 5

Matkou ze dne na den je další z knih od této autorky, kterou jsem ještě nečetla a byla velmi zvědavá, co mi přinese tentokrát. Samotný příběh byl dobře čtený a Izzy s Bellou si mě získaly, jako snad žádné jiné knižní děti. Přesto je znát, že autorka ještě nebyla vypsaná a konec byl nadmíru jasný. Romantické a veselé, na odreagování jako dělané.

Zuzaniee
05.12.2018 3 z 5

Knizka se mi libila moc.Dobre se cetla.Zaujala me hlavni hrdinka,jak se zmenila...

Januka
11.11.2018 2 z 5

Já nevím, ale mně ta Bella lezla tak na nervy. Takovéhle přemoudřelé dítě v šesti letech ...

bigben
12.09.2018 2 z 5

Moc červené knihovny najednou.

mekkejla
24.08.2018 2 z 5

Nepříjemná hlavní hrdinka, 2 přeslazení princové, prapodivná zápletka, ještě prapodivnější rozuzlení. Po Knize vzpomínek a Není co ztratit velké zklamání.

Martinaa24
11.04.2018 1 z 5

Kniha mě moc nebavila, přečetla jsem to do necelé poloviny a přišlo mi, že je to pořád celé dokola.

MT23
12.02.2018 4 z 5

Roztomilý příběh, který se četl víceméně sám.. Neřekla bych však, že bych byla z knihy jakkoli unešená. Další díl čtu tak jen proto, abych věděla jak co dopadlo a zda bude všechno tak ideální jak to na konci této knihy vypadalo.. :)

janik08
23.01.2018 3 z 5

Vtipná oddechovka pro letní náladu.

klodnerovic
11.01.2018

Sophie Millsová mě dost dlouho štvala. Vlastně až do chvíle ... no, vy, kdo jste knihu četli, tušíte, a vy, kdo se na ni teprve chystáte, to třeba zjistíte ... ale ani to mě neodradí od toho, abych si přečetla druhý díl. Něco mi totiž říká, že bude o moc lepší.

ivulka15
11.11.2017 2 z 5

No přečetla jsem ale do dalšího dílu se fakt pouštět nebudu.

luciefeix
13.09.2017 2 z 5

čekala jsem něco více

Aveli
28.08.2017 2 z 5

Knihu jsem si chtěla přečíst jako oddechovou, takže jsem neočekávala žádný velký děj a zápletku. Ale i tak mě hodně zklamala, příběh se táhne a vtipný je opravdu jen místy.

limetka2008
07.08.2017 2 z 5

Slabší průměr, nic neočekávaného se tu nekoná, příběh naprosto předvídatelný, prostě klišé. Šestiletá holčička mluví jako dvanáctiletá, tomu se moc uvěřit nedá.

babiočka
19.07.2017 3 z 5

Trochu zdlouhavé popisy myšlenkových pochodů hlavní protagonistky, ale jinak dobré.
Ovšem druhý díl "Rodina ze dne na den" mě už k přečtení ani trochu neláká.

Kniha Matkou ze dne na den je v