Matka v krizi

Matka v krizi https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22291/bmid_matka-v-krizi-HKm-22291.jpg 4 466 79

Matka série

Říká se, že mateřská láska, je ten zvláštní příjemný pocit, který žena vnímá, když všechny její děti spí. Simona Monyová zastává názor, že mateřská láska je naopak věrným odrazem toho, co jsme ochotné pro děti udělat, obětovat i vydržet, když jsou vzhůru. Matka v krizi je jen začátek! Volné pokračování Vás čeká v připravované knize Matka v koncích.... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura česká

Vydáno: , Mony

Riccione
31.07.2020 5 z 5

Svizne, lehke, vtahlo me to do deje, ze jsem to precetla za par hodin. Lecktera matka pochopi.

LenkaDv
14.07.2020 5 z 5

Pohodová kniha, v které se podle mě najde spousta žen :-)

janca2864
11.07.2020 5 z 5

Super! Přečteno jedním dechem :)

pestas
20.04.2020 5 z 5

Skvela oddechovka, u ktere se clovek zasmeje

viweb
13.04.2020 5 z 5

Čtivá klasika, výborná

lucie.dc
19.03.2020 5 z 5

Moc jsem se nasmala :D

Ctu i pri jizde na rotopedu, ale to se nedalo, jak jsem se zalykala smichy, nemohla jsem to udejchat :D

Nektere situace byly tak podobne s mym vlastnim zivotem, jako kdyz Vitek na piskovisti rekl cizi pani, ze bude popelar... ac jsme do dcery tloukli uz od 4 let, ze bude lekarka, v laznich rekla cizi pani, ze bude uklizecka... ten pohled, ktery na me pani hodila, nikdy nezapomenu :D

Jen zaver byl na me az moc politicky.

niknikita
09.03.2020 5 z 5

Simona Monyová je jistota která svým čtenářům bude už nenávratně scházet.
Inteligentní humor v jejích knihách je osobitý stejně jako sama autorka. Pár titulů si ve své knihovně hýčkám a patří mezi moje "vyprošťováky".

harena
25.01.2020 4 z 5

Lehké, vtipné čtení, rozhodně antidepresivní. Monyovky se dobře čtou, je mi opravdu líto, že spisovatelka už nic nenapíše, vždycky jsem se u jejích knih pobavila.

Mercu
13.01.2020 4 z 5

Ako matka som sa s ňou v niektorých situáciách stotožnila a v iných si zase vravela ako môže byť ona/my taká/é nevďačná, hlúpa, malicherná a panovačná a predsa miestami v pohode a pritom tom je jasné...je proste matka a to je na jednu knihu málo...

n.ezn.amy
21.12.2019 4 z 5

knihy Simony Monyové mám rád, knihy ze života, dobře napsané. Jen bohužel mi přijde, že se posléze všechny skoro začnou opakovat s malými obměnami. To ale nijak nesnižuje jejich čtivost. Každopádně škoda, že již další nebudou

Lil30
23.06.2019 4 z 5

Již minulý rok se mi tahle autorka hodila do Čtenářské výzvy a letos také. Příběh je ze života, přitom psaný vtipně. Možná si časem přečtu pokračování.

hadenka
06.06.2019

Takhle jsem se dlouho nezasmála. Knihu mi doporučila kamarádka,přečetla jsem ji za 1 den. Pěkná oddychovka ze života uštvané,milující ženy- matky ????.

tabaluga
28.01.2019 3 z 5

Kniha se dobře četla, je to psáno životem, jelikož děti v životě znamenají velkou změnu. Ona měla tu smůlu že na všechno byla sama a to si nějak neumím představit...

Hani77
02.01.2019 3 z 5

Zaujal mě název, jednou se to přečíst dalo, ale zjistila jsem, že tento žánr mě nechytá.

PetiJelinkova
09.12.2018 5 z 5

Knížka je tenká a vtipně psaná, takže se čte vážně jedním dechem :)

JancaMia
04.12.2018 3 z 5

Uštvaná matka , neperspektivní svazek, dvě děti a byt = nervy na pochodu

renefer
03.11.2018 2 z 5

Moc mne to nebavilo, prostě deník zoufalé matky s marnou snahou o humor.

Hannik
05.09.2018 2 z 5

Velmi oddechová knížka. Četla se téměř sama, ale bohužel nemůžu říct, že by mě bavila, nebo bych se u ní pobavila. Bylo to celé takové depresivní. Jedna patálie střídá druhou...

attila1
13.07.2018 5 z 5

Humorná oddechová knížka,moc pěkně se četla stejně jako Matka v koncích.

Honzula76
08.07.2018 3 z 5

Pohodová oddechovka, možná by se dalo napsat, že se jedná o knižní antikoncepci pro mladé dívky, ale která by to četla :-(

rodiče děti humor

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů
2011  77%Citová divočina

Kniha Matka v krizi je v