Matka a dcera

Mít za maminku hvězdu šoubyznysu by si možná přála leckterá dívka. Příběh Niki vypráví o tom, že není všechno zlato, co se třpytí a život se slavnou zpěvačkou přináší velmi těžké až mnohdy neřešitelné problémy. Vztah sobecké a sebestředné matky a její osamělé dcery prochází řadou bolestných proměn a vyvíjí se od lásky až ke vzájemné lhostejnosti a dokonce nenávisti. Dokáže se Niki odrazit od úplného dna, najít sílu k odpuštění a svoji vlastní cestu životem? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93724/matka-a-dcera-93724.jpg 3.919
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Spira

Kniha Matka a dcera

Ann98
14.01.2018

Pěkná knížka. Chudák Niky. Za šestnáct let si prošla tím nejhorším, co může mladou dívku potkat. Od sexuálního zneužívání přes pobyt v dětském domově až po život na ulici. Mít za matku popovou hvězdu a těžkou alkoholičku zároveň není zrovna výhra. Nikdy jsem neuvítala šťastný konec tak jako zde. Knížka je čtivá, nešlo se od ní jen tak odtrhnout. Doporučuji.

1v8na
03.12.2014

Příběh byl velmi pěkný, velmi se mi líbil. Fascinuje mě kolik si toho Niki prožila od zneužívání, přes pobyt v dětstkém domově až po život na ulici, ale dokázala se zvednout a najít si svou vlastní cestu.

klmas
23.02.2014

byla jsem ráda za to jak to dopadlo
mít mámu alkoholičku pro ní nebylo dobrý

Kristýna.Rakov
12.09.2013

Děj knihy se odehrává v dnešní uspěchané době. Hlavní postava Niki to ve svém životním postavení nemá jednoduché. Maminka je zpěvačka a měla velké problémy s alkoholem, časem začala zapomínat i na svou dceru a své rodičovské povinnosti. Dcera komplikovaný život s matkou těžce nesla. Svou zarputilostí se přes to vše dokázala vyrovnat s životními nástrahami. Niki se podařilo svůj život nastavit do správných kolejí.
Kniha je čtivá a zároveň pro dnešní mládež poučná, velice se mi líbila.