Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky

Matematika pro gymnázia - Základní poznatky z matematiky https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362472/bmid_matematika-pro-gymnazia-zakladni-po-d2x-362472.jpg 4 13 2

První z řady monotematických učebnic matematiky pro gymnázia. Učebnice lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací, text je potřebným způsobem diferencován a učiteli umožňuje vybrat učivo podle počtu hodin přidělených matematice. Učebnice lze použít nejen na gymnáziích, ale také na středních odborných školách. Monotematická řada učebnic matematiky byla připravena ve spolupráci s odbornou skupinou pro gymnázia Jednoty českých matematiků a fyziků. Znak JČMF, který všechny tyto učebnice nesou, je známkou jejich vysoké odborné a metodické úrovně. 3. upravené vydání. Dotisky v r. 2001, 2202, 2003, 2004, 2005, 2006 a 2007... celý text

Věrulička
10.04.2020

Vhodná pro 1. ročník na středních školách. Knížka je velmi dobře napsaná a všechno se dá hezky pochopit. Doporučuju. :-)

DendousSKS
25.11.2011 2 z 5

To je strašná věc nemít základní poznatek o Vennových diagramech :D Jak já tudle učebnici nesnášela :D

Autoři knihy

Emil Calda