Matematika - Podívej se pod okénko

Matematika - Podívej se pod okénko https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/282367/bmid_podivej-se-pod-okenko-matematika-3Sz-282367.jpg 4 2 2

Matematika je metoda objevování světa. S její pomocí můžete věci počítat, měřit, zjišťovat, jak je co velké nebo malé, ale také řešit nejrůznější problémy. Lidé používají matematiku v každodenním životě neustále a nejrůznějšími způsoby. Otevřete tedy více než 86 okének a nahlédněte do jejího fascinujícího světa. Dozvíte se mnoho zajímavých informací – seznámíte se s čísly, zjistíte, co je to sčítání, odčítání, násobení, dělení, odmocniny, proč je třeba umět rozeznávat geometrické tvary, obrazce i tělesa a mnoho dalšího. Na závěr si můžete zahrát hry, se kterými si vyzkoušíte řadu početních matematických úkolů a zjistíte, co nového jste se už s knížkou naučili. Zjistěte, že i matematika může být zábavná!... celý text

EvikU.
13.05.2022 4 z 5

Další kniha s okénky, informací tak akorát vzhledem k tomu, že je to kniha pro nejmenší.

zuzi1162
20.07.2016 3 z 5

Mám tuto sérii (původbně od nakladatelsví Usborne) ráda, ale tohle je slabší kousek.

matematika odklápěcí okénka

Autoři knihy