Matematika 6-9 - pro vyšší stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázíí

Matematika 6-9 - pro vyšší stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázíí https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106306/bmid_matematika-6-9-pro-vyssi-stupen-zs-a-nizsi-rocniky-viceletych-gymnazii-106306.jpg 4 2 1

Tato příručka je připravena stát se vaším dobrým pomocníkem a kamarádem na cestě k pochopení a zvládnutí nejzákladnějších otázek matematiky. Najdete v ní veškeré učivo matematiky základní školy, které je zde seřazeno tak, jak znáte z vašich učebnic. Definice, vzorce, poučky, názorné obrázky, ale i ukázkové vyřešené úlohy přehledně uspořádané vám pomohou v běžné přípravě na vyučování, ale stejně dobře i při opakování před přijímacími zkouškami na střední školu. Své matematické dovednosti si můžete ověřit v druhé části publikace na 250 příkladech. Každá kapitola první části má své číslo. V druhé části je u každé kapitoly číslo v trojúhelníčku ( ). Nebudete-li si vědět rady, jak vyřešit některý z příkladů, pak podle čísla v trojúhelníčku nalistujte v první části stejné číslo kapitoly a tam najdete stručný výklad i vyřešené vzorové příklady.... celý text

shevchenko
13.07.2012 4 z 5

Sice mám rád matematiku, ale tohle mě moc nepotěšilo :) Ale dal si stím práci, takže musím hodnotit kladně :)

Kniha Matematika 6-9 - pro vyšší stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázíí je v