Matematické, fyzikální, chemické tabulky a vzorce pro střední školy

Matematické, fyzikální, chemické tabulky a vzorce pro střední školy https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43036/matematicke-fyzikaln-43036.jpg 4 24 7

Publikace je nepostradatelnou pomůckou usnadňující řešení úloh nejen v matematice, fyzice a chemii, ale i v dalších oborech, a to jak ve škole, tak i v praktické činnosti.

los
19.07.2023 5 z 5

ať se jdou všichni bodnout s internetem, stačí tabulky, pravidla pravopisu a vlastní kebule

david5746
10.06.2023 5 z 5

Když nevíš, najdi si to v tabulkách, jak říkával učitel na mechanice.

Štěpinambura
15.11.2022 5 z 5

Skvělá kniha! Dobře poradí v každé situaci.

heavy66
06.11.2022 5 z 5

Důležitá pomůcka a tahák každého studenta a současně napínavá publikace! Kromě všeobecně známých pouček jako je například věta Kosínova, objem válce nebo rovnice o jedné neznámé, se seznámíte s veličinami jako jsou molové hmotnosti, kapilární tlak rtuti, a součinitele smykového tření. Po přečtení Tabulek už nikdy nezaváháte u otázky, jestli je těžší žula nebo hliník, ocel nebo zlato, a zda má plzeňské pivo zásaditou reakci?! Tabulky vás vezmou do Vesmíru, dozvíte se, jak dlouhý je parsek, světelný rok a astronomická jednotka, nebo podle kterého měsíce planety Uran pojmenovali prací prášek. Doporučuji!

czKarlos
27.03.2016 4 z 5

Akorát je blbý přijít na vejšku a zjistit, že to co v nich je vim, ale to co potřebuju ne :D

jacqueline
10.02.2016 5 z 5

Nevěřila jsem, že to někdy napíšu, ale tyhle tabulky prostě miluju!
Chodím doučovat matiku a nikdy jsem neviděla lepší tabulky. V těchhle je všechno a hrozně dobře udělaný. Pokud si je člověk párkrát prolistuje, najde v nich vše a pochopit se to z nich dá opravdu dobře.
Poslední dobou jsem s nimi trávila dost času kvůli škole a opravdu mi přirostly k srdci.
(Píšu jen o matematice, fyziku ani chemii jsem nepotřebovala, jako další plus beru, že mi odpověděli na otázku, která se týká hudební teorie).

oolinkaa
11.07.2012 4 z 5

Pro mě dobré, protože mi zachránili 4 roky na gymplu.. Já a matika,fyzika a chemie nejdeme dohromady,,!! :-D