Matčina hra

Matčina hra https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418238/bmid_matcina-hra-ACv-418238.jpg 4 724 284

ON TĚ MILUJE: Adam zbožňuje Emily. Emily je přesvědčená, že Adam je perfektní muž, jakého nevěřila, že někdy potká. ALE ONA TEBE NE: Ve stínu číhá soupeřka, žena, kterou s jejím milovaným spojuje hluboké pouto. NIC JI NEZASTAVÍ: Emily si vybrala Adama, ale nevybrala si jeho matku Pammie. Neexistuje nic, co by matka neudělala pro svého syna. A Emily zjistí, kam až je Pammie schopná zajít, aby dosáhla svého. Aby Emily odešla navždy.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

The Other Woman , 2018

Roseblood
05.01.2021 3 z 5

Neskutečně jsem se na tuhle knížku těšila ale bohužel, knížka mě až tolik nezaujala, od začátku mi nesedla hlavní postava, ač kniha byla čtivá.

Hlavní postava mi přišla neskutečně naivní a mnohdy jsem její chování úplně nepobrala.. Nebylo tak vysvětleno pár věcí, například proč skončil Adamův minulý vztah tak, jak skončil apod..
Konečné rozuzlení pro mě nebylo překvapením.

Líbily se mi spíše vedlejší postavy včetně Pammie, taková správně ďábelská tchýně

hodnocení: 2,9/5*

Dashow
07.12.2020 3 z 5

Čekala jsem pecku, ale nějak jsem se nedočkala.. První polovina byla nudná, potom jsem chvíli měla dojem, že by to možná mohlo být zajímavé a konec byl sice dramatický, ale strašně uspěchaný. Znovu bych už po téhle knížce nesáhla.

Olous1
21.11.2020 3 z 5

Právě jsem dočetla.Na prvotinu to nebylo špatný, ale dost mě vadila postava Pammie.No a ten konec,tak ten bych opravdu nečekala, trochu uspěchané.

Kristulda
11.11.2020 4 z 5

Kniha se četla dobře, jako psychothriler bych ji nenazval, první půlka mi přišla spíš humorná, takže jsem se bavila nad zemí naschvály a teď pozor

Spoiler

Čekala jsem mnohem mnohem vic, nějak jsem nepobral důvod proč s ní on byl, přišlo mi mají v celku hezky vztah až na pár neshod a pak ten konec? To sem nějak nechápala. Vymyšlené to bylo dobře ale nějak jsem opravdu nepochopila, k čemu mu ta manželka měla být, když přitom se k ní choval vcelku hezky.

VeruHoráková
10.11.2020 5 z 5

Jedna z knih, kterou prostě nejde odložit. Kniha mě neskutečně bavila. I když mě často štvala bezmoc hlavní postavy, musela jsem číst dál, abych věděla jak to dopadne. A závěr prostě nečekáte. Doporučuji!

Lusle
09.10.2020 4 z 5

Četla se moc dobře.

Lenka0007
28.09.2020 3 z 5

Díky pozornému přečtení prologu se žádné "wow" nekonalo. Opravdu se běžní Američané jmenují Pippa, Poppy, Pammie? Souhlasím s komentáři níže, že chování hlavní hrdinky a to, co říkala, odpovídalo devatenáctileté blbce. Kvůli propršenému prodlouženému víkendu jsem knížku dočetla, ale žádná pecka to rozhodně nebyla.

adela855
24.09.2020 4 z 5

Místy přitažené za vlasy, ale napínavé a zábavné.

Tejuna
20.09.2020 5 z 5

Kniha byla skvělá, čtivá a držela si napětí (občas tak moc, že i já jsem chvilkama měla vztek) po celou dobu jsem si pokládala otázku, co bych udělala já? a došla jsem k závěru, že by mi Adam za to nestál. Konec knihy byl na mě trochu uspěchaný a spíše by mi sedělo, kdyby ho autorka rozvedla víc, ale jinak za mě naprosto úžasná kniha!

Ali88
18.09.2020 5 z 5

Super čtení!

andrea7191
15.09.2020 4 z 5

Tato kniha mě celkem překvapila. Ze začátku jsem si říkala, že je přeci jasné o co tady jde, ale když už jsem to nakousla, tak to dočtu. No, dobře jsem udělala. Kniha je napínavá, ale konec mohl být trochu víc "vygradovaný", jak bych čekala u tak velikého rozuzlení. Nicméně zajímavé a rozhodně čtivé.

HoneyBunny27
14.09.2020 2 z 5

(SPOILER) SPOILERY!!!!!!!

Když někdo do anotace knihy napíše, že je to kniha se zvratem a nic není takové, jaké se zdá, nevím jak vy, ale já už od začátku knihy přemýšlím, co za zvrat a překvapení to asi bude. Došlo mi to asi v půlce knihy. Navíc v prologu se píše: ,,Jednou jsem už selhala”, což by v případě, že by Pamela byla taková, za jakou ji máme mít znamenalo, že by jejímu synovi vyšel nějaký vztah a tím ona selhala. Postupně se dozvíme, že jeho bývala přítelkyně zemřela. A v tu chvíli jsem si tu větu o selhání spojila s tímto. Je to škoda, kniha byla jinak zajímavá a čtivá, a kdyby nebylo tak okatě dáno najevo, že přijde zvrat, asi bych takové rozuzlení nečekala a dala bych lepší hodnocení.

Hvězdinka
13.09.2020 3 z 5

Téma, které bylo zpracováno již mnohokrát. A zde poměrně nuda, dvě hvězdičky. Tu třetí dávám za závěr, který knihu trochu oživil.

Leniii
12.09.2020 4 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou v knihovně a hrozně mě zaujal obal..knížka se mi četla moc dobře, bylo to napínavý i když jsem si říkala, jak se z toho může vyvinout nějaký thriller, ale... Ten konec? To jsem teda opravdu nečekala!

Pheobe20
12.09.2020 3 z 5

Od knihy jsem podle obálky očekávala něco jiného. Do čtení jsem se musela nutit. V průběhu čtení mě štvala skoro každá postava. Myslím, že děj je zbytečně zdlouhavý. V průběhu děje se nic moc neděje. Pořádný zvrat začne až ke konci. A bohužel konec je velmi rychle ukončený. Ocenila jsem, že autorka příběhu dokázala zmást čtenáře, jak tento příběh skončí. Myslím si, že konec by zasloužil větší pozornost.

Kris12
11.09.2020 5 z 5

Z knihy jsem byla nadšená. Ze začátku trochu sice trvalo než se děj posunul o krok dál, ale závěr knihy byl nad mé očekávání. Je skvělé jak se vás autorka snaží dostat na jednu stranu, které věříte že je správná a na konci jen koukáte s pusou dokořán. Za mě vřele doporučuji a dávám 5 hvězd.

mirinda973
10.09.2020 3 z 5

Hvězdička navíc za závěr a jeho překvapivý konec (i když by si zasloužil větší prostor). Pro mě thriller,ale vypadá jinak. Nekonalo se žádné napětí (kromě konce), štvala mě věta snad v každé druhé kapitole..."slzy se mi vehnaly do očí" a na často opakované uvozovky už jsem byla taky alergická. Emily ač měla být hlavní kladnou postavou si mě vůbec nezískala, nechápala jsem, co se jí na Adamovi líbí, když ji pořád komandoval a Pammie...jak by ji mohlo vše procházet, aniž by se nad tím nikdo nepozastavil.

medvídě
06.09.2020 5 z 5

Původně jsem chtěla udělit jen 4 hvězdičky, ale za ten závěr a bráno jako celek to muselo být 5.

Spoiler
Emily si konečně našla pravou lásku, ve kterou už nedoufala. Její ex totiž jí totiž zahnul s její nejlepší kamarádkou.
S Adamem se cítí správně. Mají se rádi, přitahuje je to k sobě. Ale aby to nebylo až tak růžové, je tu jeho matka Pamela - neboli Pammie. Všichni ji mají rádi, vycházejí s ní. Tedy až na Emily. Pammie dělá co může, aby Emily znepříjemnila život - překrucuje její slova, využívá situace proti ní ...
Ale je Pammie tím skutečným nepřítelem?
A co Adam? Z toho, že Emily otěhotněla a ještě ke všemu to bude dcera (Poppy), nebyl moc nadšený. A co se skutečně stalo s jeho ex?

Market116
18.08.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Děj byl velmi poutavý, napínavý a zajímavý.
Pamela od začátku vypadala jako pořádná mrcha...ale ani Adam se mi moc nezdál a trochu jsem se divila Emily, že ho měla tak ráda. Přesto byl konec nečekaný a vážně mě překvapil.
Ne vždy je každý takový, jak se na první pohled může zdát...

josska
17.08.2020 4 z 5

Z knihy jsem trochu rozpačitá,,četla se pěkně,bavila mě,,ale ten konec mě sice překvapil,,ale bylo to nějaké rychlé a já asi čekala něco jiného,,,,,