MasterChef Česko: Šéfujte své kuchyni

MasterChef Česko: Šéfujte své kuchyni https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271144/bmid_masterchef-cesko-82I-271144.jpg 3 5 2

V knize najdete ty nejlepší recepty, které byly k vidění v show Master Chef Česko. Nadčasová kuchařka obsahuje mnoho univerzálních, exotických i domácích pokrmů a nápadů pro každou příležitost. Bonusem jsou ukázky zajímavých kuchařských postupů v podání porotců soutěže, šéfkuchařů Marka Fichtnera, Miroslava Kaliny a Marka Raditsche. Kniha je členěna prakticky, podobně jako u klasický kuchařek: je rozdělena na Předkrmy, Hlavní chody a Dezerty, přičemž každý oddíl je ještě rozčleněný na další pododdíly (Studené předkrmy, Teplé předkrmy, Ryby, Zvěřina atd.). U každého receptu jsou podrobně rozepsané potřebné suroviny a navrhnutý styl servírování. Čtenáři si tak mohou připravit například křepelku nebo roládu ze pstruha s holandskou omáčkou a naservírovat je přesně tak, jako se to povedlo vítězi soutěže, Romanu Kotlářovi.... celý text

JancaMia
22.09.2019 2 z 5

Kuchařka pěkná , recepty zajímavě pojaté ale nic pro začátečníka.

notburga
28.12.2015 5 z 5

Podle mě velmi dobře sestavená knížka. O porotcích nebo soutěžících se sice dozvíte jen minimálně, ale vynahrazují to dobře popsané recepty s plnobarevnými fotografiemi hotových jídel.

Jsou tu nejlepší recepty od všech soutěžících i od porotců (ukázkové, které se objevily i v pořadu). Knížka pro úplné začátečníky to není, ale to asi nikdo nepředpokládá. Své si tu najde trochu zkušený kuchař i profesionál, který si chce vyzkoušet pokročilejší kombinace chutí. A fanouškům MasterChefa samozřejmě nesmí chybět.

MasterChef Česko

Autorovy knížky