Masová imigrace: Záchrana, nebo zkáza Evropy? ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Publikace obsahuje texty z interního semináře IVK o ekonomických dopadech migrace a ze semináře Institutu Václava Klause z 19. března 2015 s názvem "Je masová imigrace podmínkou prosperity Evropy?". Najdete zde také doplňkové texty našich nebo s námi spřízněných a spolupracujících autorů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279984/masova-imigrace-zachrana-nebo-zkaza-siZ-279984.jpg 2.98
Žánr
Literatura faktu
Vydáno (ekniha), Institut Václava Klause
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Masová imigrace: Záchrana, nebo zkáza Evropy?

Přidat komentář
Krizovakri
26.04.2017

Knížka mnoha autorů a mnoha názorů na tuto problematiku. Pomůže rozšířit obzory o dopadem migrace. Celkově se kniha staví k imigraci negativně, ale nabízí několik strategií řešení problému Evropy.

yueh24
12.03.2016

Výborný sborník, který mi pomohl rozšířit si obzory, respektive pochopit některé věci kolem migrační krize, které mi média objasnit nedokázala (nebo nechtěla dokázat).


Richie1
10.03.2016

Celkem 22 autorů (převážně ekonomů, politologů a sociologů) přispělo do tohoto sborníku a ve svých příspěvcích rozebírají možné dopady současné masové imigrace do Evropy. Ty dopady jsou shledávány a dokazovány vesměs jako negativní ať už jde o ekonomickou, demografickou nebo sociologickou stránku problému. Pojmům jako imigrace, multikulturalismus, integrace, asimilace, imigrační kvóty či Schengen je věnována dostatečná pozornost, aby bylo možné si udělat názor na současné dění v Evropě.
Sborník především varuje. Varuje před fatální masovou migrací do Evropy, varuje před ekonomickou sebevraždou Evropy, před nesprávnými rozhodnutími současných vrcholných politiků Evropy i před vlastní lhostejností k ohrožení národních suverenit i občanské bezpečnosti.
Studium všech příspěvků mi poskytlo odpovídající přehled o této současné krizi. Jsem rád, že podobné publikace jsou k dispozici a že mohou pomoci orientovat se v dění, které se nás může v nejbližší budoucnosti výrazně dotýkat.