Maska ekniha

Koupit

Příběh je považován za autorův nejlepší thriller o nelítostném zabijákovi, jménem Ringer - tedy Maska. Ten terorizuje Londýn. Policie opakuje stále stejné chyby, kvůli kterým ho nemůže dopadnout. Policejní detektivní inspektor Alan Wembury je totiž zamilován, ale bratr jeho vyvolené je zapleten do kriminálních kruhů, což pátrání ztěžuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470582/big_maska-7i3-470582.png 3.725

Maska 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Artis

The Gaunt Stranger, 1925

Kniha Maska

ViolettaCh.
18.12.2021

Klasická, starodávná detektivka, evokující časy Sherlocka Holmese a slavného Scotland Yardu, se odehrává v poměrně poklidném duchu, nejde o žádný divoký thriller. Je tu vytrvalý až zavilý detektiv, jehož pracovní povinnost odhalit zloducha je propojena s jeho osobním srdečním zájmem, v důsledku čehož příběh zasahuje i tak trochu do červené knihovny. Četba je celkem fajn, pohodová, je to vítané zpestření k četbě drsnějších detektivek severského střihu.

Vesmich
04.12.2020

Mně se to líbilo! Bylo to takové starosvětské, jak oni se k sobě pěkně chovali, tu a tam někdo zalomil rukama, inspektor byl zodpovědný člověk a i když nebyl vůbec v souladu se svými pocity, byl ctěn a milován :) A co bylo nejvíc nejneuvěřitelnější - odhalila jsem Masku:) tomu bych nevěřila, že je možné, že se stane.

jaroiva
26.11.2020

Klasická detektivka, ale ničím mě nezaujala, nebavil mě styl psaní. Jestli to je nejlepší Wallaceův thriller, tak asi ani další jeho knihy číst nepotřebuji.

deniha
25.10.2020

Velmi příjemně čtivá knížka, příběh mě bavil, bohužel ke konci přišlo velké zklamání. Neboť ponechat jediné vodítko k Masce bez osobního dozoru bylo velmi nelogické a zbrklé chování.

kuruteku
14.04.2020

Nebyla to ani detektivka, ani román, trošku červené knihovny. Číst se to dalo, já osobně sázel na jinou osobu, než která byla skutečnou maskou, ale celkově jsem čekal víc.

Sabina335
07.04.2020

Wallace jsem měla ráda, ale poslední dobou zjišťuji, že to stojí tak akorát za jendo přečtení a konec. Znovu bych po knize nesáhla.

encyklopedie
07.03.2020

....jedna z nejlepších Wallaceovek.....a že jsem přečetl všechny česky vydané ..... napsat, že je to průměr....ani náhodou ....výtečně vymyšleno ....Edgar byl ve své době king detektivních příběhů....to už mu nikdo nikdy neodpáře...........
mých oblíbených 321%

TheTara18
29.06.2017

Výborná a napínavá kniha. Užíval jsem si ji od začátku až do konce. Velmi mne potěšil konec knihy, který byl vymyšlen opravdu skvěle.