Maryša naruby

Příběh Marie, mladé a inteligentní ženy, o tom, jak založit rodinu se svou dlouholetou, ale pro praktický život naprosto nepoužitelnou láskou.

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104774/marysa-naruby-104774.jpg 3.354

Kniha Maryša naruby

Opatov

Audio. Docela jsem se pobavila. Začátek mi přišel zvláštní. Ale zhruba od poloviny skvělá parodie na Maryšu. Postava obchodníka s kávou s radami k nezaplacení je úžasná. Text je celkově dost sarkastický a vtipný.

kamila5406
03.12.2020

Neoslovila mě dám 1* za snahu audioknihy jinak odpad

zdenaR
26.09.2019

Pro pobavení a odpočinek ano, ale nelze ji brát vážně.

jaroiva
25.08.2019

Taková vtipná oddechovka. Když to člověk nebere moc vážně.

Kerberos
30.04.2019

Poslouchala jsem audioknihu,za obsah 2* ,ale za přednes dám tři*,celkem příjemný poslech.Hlavní hrdinku naprosto nechápu nechat se vykořisťovat nepracujícím manželem a jeho rodinou a ještě se nechat mlátit.

babystar
11.08.2018

S ironickou nadsázkou napsaný krutý příběh o ženě, která vybírala, až přebrala. Nemám ráda hrdinky, co se sebou nechají "orat", nechají se mlátit a stále melou něco o lásce. Jako audiokniha se to dalo poslouchat a konec inspirovaný Maryšou se vydařil...

Markushka
05.02.2018

Pobavila jsem se. Parádní nadsázka vycházející z reálně vyhlížejícího příběhu. A nadšená jsem byla s básnických metafor a pokusů hlavní hrdinky. Jen ten konec... Já raději jasně řečený happy end :-)

Angelo
24.12.2017