Marvel Studios: Obrazový průvodce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Přidejte se k Thorovi, Iron Manovi a Strážcům galaxie na cestě filmovým světem Marvelu Marvelácké filmy jsou popkulturní fenomén: projděte si je do nejmenších detailů, potkejte své oblíbené postavy a prohlédněte si zblízka jejich unikátní zbraně i obleky! Opulentní grafické provedení provází informace vysvětlující funkci jednotlivých předmětů a role postav. Splněný sen každého fanouška Marvelu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432586/big_marvel-studios-obrazovy-pruvodce-pvg-432586.jpg 4.814
Žánr:
Obrazové publikace, Pro děti a mládež, Encyklopedie

Vydáno: , CPress
Originální název:

Marvel Studios Visual Dictionary, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Marvel Studios: Obrazový průvodce

DarkAvenger
21.07.2021

Velmi pěkná kniha, nejen co se týče fotek a obálky ale i informací. Pro ty co se chtějí trochu zorientovat Marvelu to může být dobrý pomocník.

1v8na
17.07.2021

Jsem velký fanoušek Thora a proto, když jsem tuhle knihu objevila u nás v knihovně, okamžitě jsem si ji půjčila a jsem nadmíru spokojená!!!
Ilustrace a fotografické přílohy jsou parádní a podporují čtivost knihy. Doplňují je i skvělé a místy i pobavující popisky.
Kniha nemá chybu!!!


Overkill
15.07.2021

Tak obrazový průvodce světem Marvelu potěší fandy i ty co se zatím moc nevyznají v jejich komiksovém a filmovém světu. Krom základních informací čtenáře potěší barevné ilustrace hlavních hrdinů, zbraní a mist z filmů. Jako úvod do Marvelu dobrý průvodce pro každého čtenáře.

haki34
09.07.2021

tak tohle bylo lepší...jak už jsem zmiňovala u "Lokiho", potřebovala jsem se zorientovat...rychlokurz Marvelu od dcery, bo jsme vybírali dárek k 13.narozeninám pro malou kamarádku a MArvel teď jako krutě frčí a dotyčná slečna avengery prostě miluje...a nejvíc anti-hrdinu Lokiho...
Prolezla jsem DK a myslím, že se potěší..pokud teda knihu nedostane trojmo...
celkem přehledné, obrázky s popisky ideálními i pro stárnoucí matky, zorientovala jsem se v postavách, lehce i v souvislostech a vazbách. Pobavila někerými popisky ( alá středověká krajka zdobící rukáv, aby hrdinka byla ještě více šik...)
A malá milovnice filmů má i herce na papíře. Takže doufám, že zítra bude radost veliká ;) já jsem si čtení jako odpočinkovou vsuvku mezi učením užila.
DOporučuji i všem Marvelově nezdatným čtenářům...s touhle encyklopedií nešlápnete vedle !

velociraptor
17.02.2021

Ta nejlepší volba pro milovníky avengers, strážců galaxie prostě marvelu. Knížka mě opravdu hodně nadchla především super ilustracemi.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!!!!!!!!

Dotcom
16.12.2020

Krásne spracovaný obsah filmov Marvelu do r. 2019 s jednou a podstatnou výtkou - chýba kompletne celý vesmír X-Menov. Netuším, či kniha rovnako vyšla aj v zahraničí (viď politiku vydania príbehov Dr. Who). Škoda.

martinaandulka
06.06.2020

Tato kniha je pro milovníky filmů Marvel prostě úžasná,hlavně po stránce fotek,ilustrací a popisků.Každá kapitola nám představí hrdiny z každého filmu a připomene o čem jednotný film byl.Tato kniha má čestné místo a kdykoliv jí můžu listovat a vrátit se do příběhů.