Martinka se stěhuje

Martinka se stěhuje https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169903/martinka-se-stehuje-BAG-169903.jpg 5 14 3

Martinka je děvčátko,s nímž se určitě nudit nebudete! Dozvíte se, jak se naučila jezdit nejen na kole, ale i na kobylce Princezně, jak dokázala přivést k rozumu tvrdohlavého oslíka Tadeáše a co za trápení prožila v lese se ztraceným králíčkem Pepíkem. A to vás ještě čekají příhody s Martinčiným stěhováním do nového domova i školy a prožijete s ní i napětí, s nímž o Vánocích čekala na Ježíška...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Junior (ČR) , Svojtka & Co

Martine et Ľane Cadichon

petraj30
06.12.2020 5 z 5

Před tím to byla Zuzanka a teď je to Martinka:-). Nevím kolik takových holčiček ještě existuje. Já mám jen tyhle dvě a jsem s nimi na výsost spokojená, protože pro mě jsou jejich příběhy a dobrodružství nenahraditelné, i mého syna to strašně baví, protože něco podobného čtou ve školce (pokud tedy není zrovna zavřená:-)). Moc pěkné

martas006
06.02.2017 5 z 5

Knížky o Martince jsem dostávala od rodičů a jsem jim za to vděčná. Opravdu pěkná dobrodružství a příhody této sympatické holčičky mě provázely celým dětstvím.

PajaMaya
15.03.2015 5 z 5

Na této knížce jsem se naučila číst. Pamatuji si, jak jsem místo odpoledního spánku horkotěžko louskala svůj první příběh a každý odstavec mi dal nesmírně zabrat. Martinčiny příběhy však byly krásné a to mě hnalo dál, takže zejména této knize vděčím za to, že jsem nastoupila do první třídy coby "protřelý čtenář". :)

pro děti

Autoři knihy

Gilbert Delahaye
belgická, 1923 - 1997
Marcel Marlier
belgická, 1930 - 2011

Kniha Martinka se stěhuje je v