Trojka správných kamarádů

Trojka správných kamarádů https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28380/trojka-spravnych-kamaradu-28380.jpg 4 27 5

Martina série

< 2. díl

Po tříměsíčním pobytu v lázních se Martina vrací na prázdniny k dědečkovi a babičce na venkov. Přestože nemůže bez berlí ještě příliš chodit, je jako pytel blech. Se svými novými kamarády, vietnamskou dívkou Čang, mulatem Reyem a klisničkou Dianou, prožije báječné prázdniny. Navazuje na knihu "Pětka povedených pacientů".

Ann98
02.01.2019 4 z 5

Podobně jako předchozí díl je i tento plný humorných momentů, které prožívá Martina se svými kamarády o prázdninách po svém návratu z lázní. Je až k nevíře, co ti tři spolu zažijí. Nicméně musím připustit, že první díl se mi líbil o něco více než tento.

Nela.Rob
05.04.2018 4 z 5

Jedna z mých prvních knížek. Nikdy nezapomenu, když mi rodiče tloukly do hlavy, že musím číst, a zásobavali mě knihama pro mladé dívky (10 - 13 let). Za to jsem jim moc vděčná, a pokud budu mít dceru, přesně tento typ knih ji budu kupovat.
Příběhy jsou velice poutavé, a co si pamatuji, jakmile jsem se jednou začetla, hltala jsem je od začátku do konce. Byly mým odrazovým můstkem, abych se stala vášnivou čtenářkou.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Mohu jen doporučit!

candy72
26.07.2015 5 z 5

Knížka se mi opravdu líbí. Ale nechtěla bych žít jako Martina a už vůbec ne jako Jindřiška.
Ikdyž jezdit na koni mě baví.
A takový Havlíček, když jsem to četla tak jsem si říkala, že kdyby existoval doopravdy, dala bych mu rovnou pár facek. A jeho nezodpovědným a "milujícím" rodičům taky :D

vikimi
11.07.2014 1 z 5

Tak tahle kniha mě nebavila. Dostala jsem ji k Vánocům, ale nikdo to nebyl můj žánr. Přečetla jsem ji, ale tím to končí.
Kniha si ale určitě najde své nadšené čtenáře :)