Trojka správných kamarádů

Trojka správných kamarádů

Po léčení v lázních prožívá Martina prázdniny na venkově. Milující dědeček jí pořídí koně, aby mohla pokračovat v hipoterapii, která jí velmi prospívá.Martina má zvláštní dar: přitahuje k sobě kamarády. Tantokrát si získá srdce vietnamské dívky Čang a mulata Reye. Ani se nechce věřit, co ti tři spolu všechno zažijí.

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28380/trojka-spravnych-kamaradu-28380.jpg 3.918

Martina (2.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Erika

Nela.Rob

Jedna z mých prvních knížek. Nikdy nezapomenu, když mi rodiče tloukly do hlavy, že musím číst, a zásobavali mě knihama pro mladé dívky (10 - 13 let). Za to jsem jim moc vděčná, a pokud budu mít dceru, přesně tento typ knih ji budu kupovat.
Příběhy jsou velice poutavé, a co si pamatuji, jakmile jsem se jednou začetla, hltala jsem je od začátku do konce. Byly mým odrazovým můstkem, abych se stala vášnivou čtenářkou.

tatafa
07.01.2017

Krásná a velice čtivá kniha. Mohu jen doporučit!

candy72
26.07.2015

Knížka se mi opravdu líbí. Ale nechtěla bych žít jako Martina a už vůbec ne jako Jindřiška.
Ikdyž jezdit na koni mě baví.
A takový Havlíček, když jsem to četla tak jsem si říkala, že kdyby existoval doopravdy, dala bych mu rovnou pár facek. A jeho nezodpovědným a "milujícím" rodičům taky :D

vikimi
11.07.2014

Tak tahle kniha mě nebavila. Dostala jsem ji k Vánocům, ale nikdo to nebyl můj žánr. Přečetla jsem ji, ale tím to končí.
Kniha si ale určitě najde své nadšené čtenáře :)