Pětka povedených pacientů

Pětka povedených pacientů https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30658/mid_petka-povedenych-pacientu-YB8-30658.jpg 4 29 3

Martina série

Knížka humorných příběhů, které zažívá školačka Martina a její lázeňští spolupacienti. Je to už rok, co Martinu srazil mladík na motorce a způsobil jí velmi těžký úraz. Holčička prodělala řadu náročných operací, ale zatím stále chodí jen o berlích. Věří však, že jednou bude běhat jako dřív. Tomu by měl napomoci i pobyt v lázních. Martina se moc snaží a poctivě cvičí. Problém nastane ve chvíli, kdy má začít s hipoterapií - léčbou sezením a jízdou na koňském hřbetě. Martina se totiž koní strašně bojí. I přes mnohé handicapy, které děti v lázních mají, zažívají celou řadu humorných situací. A právě Martina bývá velmi často jejich hlavní aktérkou.... celý text

Ann98
15.10.2018 5 z 5

Jedna z oblíbených knih mého dětství. Je to kniha určená spíše pro mladší čtenáře (cca 10 let), ale bavit by mohla i ty starší. Kniha ve mně vzbuzovala protichůdné pocity. Na jednu stranu je vtipná, na druhou stranu dojemná. Hlavní hrdinka Martina je správná holka se srdcem na pravém místě. Na svůj věk se statečně pere se svým handicapem a dělá pro své uzdravení maximum. Řekla bych, že kniha se povedla.

lenochod6
23.04.2018 4 z 5

Tyhle knihy jsem jako malá milovala a mám pocit, že ty historky bych si užila i teď, kdybych chtěla zavzpomínat na dětství.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Mohu jen doporučit!