Miovo blues

Miovo blues https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295889/bmid_miovo-blues-NgR-295889.jpg 4 270 56

Martin Benner série

Kde je Mio? Co se vlastně stalo poslední den u Mia ve školce? Martin Benner je proti své vůli zatažen do pátrání po čtyřletém zmizelém chlapci. Dokud ho nenajde, nenechá ho bezohledná mafie na pokoji. Martin zoufale sleduje minimum stop, které má k dispozici. Ovšem Miovo zmizení není jeho jediný problém. Musí také zjistit, kdo se ho snaží usvědčit z vražd, které nespáchal. Jeho paranoia den ode dne roste. Kdo může sledovat každý jeho krok, aniž by byl sám vidět? Honba za pravdou ho postaví před děsivé dilema: Může zachránit Mia a zároveň sám sebe? Anebo bude muset zemřít další člověk, aby měl konečně klid? Miovo blues začíná tam, kde skončil dramatický thriller Lotosové blues.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Mios Blues , 2015

Klára90
21.06.2017 4 z 5

Pokračování Lotosového blues se mi také velmi líbilo, hlavně teda proto, že se tam konečně přišlo všemu na kloub. Neumím se rozhodnout, jestli mě potěšilo, že mé podezření na Lucifera bylo správné, protože na jednu stranu si připadám jako úplný koumák, ale na stranu druhou jsem se ochudila o ten wow efekt :)
Každopádně super počtení, musela jsem číst každou volnou chvilku

Danago
10.06.2017 3 z 5

Po Lotosovém blues jsem hned četla, tento druhý díl, který velice úzce navazuje. Příběh je velice rychlý hned od prvních stránek se stále něco děje, a na čtenáře čekají stále nová překvapení. Konec je překvapivý a dokonale uzavřený. Přesto mě tyto dva díly nezaujaly natolik jako předchozí tvorba autorky.

Space.Junkienka
15.05.2017 4 z 5

Úžasné pokračování, které si nejde nepřečíst!

kahuda01
15.05.2017 5 z 5

Mňam! Pochutnal jsem si.

šipek
28.04.2017 4 z 5

Tak docela mě mrzí, že jsem nejprve nepřečetl první díl. Má oblíbená autorka nezklamala. Na můj vkus bylo v knize dost jmen, občas jsem se ztrácel.

rubit
19.03.2017 4 z 5

Po přečtení prvního dílu, Lotosového blues, který se mi velmi líbil, jsem se takřka v zápětí vrhla na tento druhý díl. Zde jsem byla ale trošku zklamaná. Příběh sice odsýpá neuvěřitelnou rychlostí od prvních stránek, čtenář (ani hlavní hrdina :-) ) nemá čas na vydechnutí, musíte neustále číst, ale je to všechno tak nějak vyhnané až do absurdna, pro mě až moc neuvěřitelné a překombinované. Asi v půlce knížky jsem se už jen cynicky usmívala a čekala, co na další stránce bude čekat na hlavního hrdinu. Kdo si potrpí na zvraty a "wow" momenty, zde si užije požehnaně. Knize bych dala 3,5 hvězdy, za čtivost (přečetla jsem za dva dny) zaokrouhlím na 4.

Pjater
23.12.2016 5 z 5

Skvělé pokračování ve kterém se konečně dozvíme kdo je Lucifer a proč tolik touží po tom, aby Martin trpěl. Podotýkám, že je nutné přečíst nejprve prvni díl Lotosové blues.

jasmína
17.11.2016 5 z 5

Moje oblíbená spisivatelka, děj byl ale už i na mě hodně zamotaný.

Těším se ale na její další knihy !!

Pavlnka
28.10.2016 4 z 5

Napínavé pokračování, ale už se mi to zdálo trochu moc překombinované.

iška
16.10.2016 5 z 5

Tato autorka mě ještě nezklamala. Opět jsem četla jedním dechem.

katka.oo
13.10.2016 5 z 5

Super, super, opět skvělá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout (tak jako u prvního dílu). Čtivá, napínavá od začátku do konce. Doporučuji.
Od K. Ohlssonové se mi zatím líbily všechny knihy, už se těším na další!

iris861
06.10.2016 5 z 5

Pěkně se četla,strhující děj. Já se nemohla odtrhnout a četla do noci.

Ali_xy
29.09.2016 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, vřele doporučuji k přečtení. Napínavá až do závěrečného konce.

Liduka
23.09.2016 5 z 5

Opět skvělá kniha. Jen mě zklamalo to, kdo byl nakonec vrahem, čekala jsem někoho jiného, někoho tajemnějšího. Nicméně identita Lucifera byla velice zajímavá.

Didi15
12.09.2016 5 z 5

Pvní díl byl skvělý, Miovo blues bylo výtečné. Četlo se jedním dechem, nemohla jsem se odrthnout.

happy-smile
02.09.2016 4 z 5

Děkuju autorce, že na začátek dala stručný souhrn toho, co se dělo v předchozím dílu, protože už jsem si to nepamatovala. Knížka má opět ohromný spád a čte se sama. V druhém dílu se vyklubou další otázky, ale stejně tak dostaneme všechny požadované odpovědi. Ale ten konec, ten byl opravdu hodně překombinovaný, za to musím strhnout hvězdičku.