Martha & Tena dvojhlasně

Martha & Tena dvojhlasně https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48350/bmid_martha-a-tena-dvojhlasne-1vS-48350.png 5 4 2

Co všechno musely po útěku z Řecka prožít a podstoupit, než se sžily s českým prostředím? Co jim život na výsluní populární hudební scény dal a vzal? Kdo ovlivnil jejich osud, kdo jim pomáhal a kdo pomoc nenabídl? Jaká je jejich životní filozofie? Dvě ženy, výborné zpěvačky jejichž jižanský temperament se odráží i v jejich originální hudbě a které vnímáme jako jeden jediný sladěný celek, přestože jsou tak odlišné, mají už celou řadu let své místo na Olympu české populární hudby...... celý text

davidprague
03.08.2014 5 z 5

Pohled Teny se rychleji čte. V pohledu Marthy jsem si zas věcí založil... Celkově za tenhle dvojhlasný životopis dávám výbornou. Ten dvojí pohled je fakt zajímavý.

CaptNemo
01.08.2014 5 z 5

Dva za cenu jednoho! Nesmírně poutavá biografie dvou nesmírně zajímavých dam. Každá popisuje jejich životní cestu po svém s citem i humorem a pochopením pro všechny radosti i nástrahy, které život přináší. Po přečtení jsem si na hned koupil vstupenky na jejich koncert v 9. prosince 2014 v Divadle Broadway :-)

Autoři knihy

Tena Elefteriadu