Martha & Tena dvojhlasně

Co všechno musely po útěku z Řecka prožít a podstoupit, než se sžily s českým prostředím? Co jim život na výsluní populární hudební scény dal a vzal? Kdo ovlivnil jejich osud, kdo jim pomáhal a kdo pomoc nenabídl? Jaká je jejich životní filozofie? Dvě ženy, výborné zpěvačky jejichž jižanský temperament se odráží i v jejich originální hudbě a které vnímáme jako jeden jediný sladěný celek, přestože jsou tak odlišné, mají už celou řadu let své místo na Olympu české populární hudby......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/48_/48350/martha-tena-dvojhlasne-48350.jpg 54
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Martha & Tena dvojhlasně

davidprague
03.08.2014

Pohled Teny se rychleji čte. V pohledu Marthy jsem si zas věcí založil... Celkově za tenhle dvojhlasný životopis dávám výbornou. Ten dvojí pohled je fakt zajímavý.

CaptNemo
01.08.2014

Dva za cenu jednoho! Nesmírně poutavá biografie dvou nesmírně zajímavých dam. Každá popisuje jejich životní cestu po svém s citem i humorem a pochopením pro všechny radosti i nástrahy, které život přináší. Po přečtení jsem si na hned koupil vstupenky na jejich koncert v 9. prosince 2014 v Divadle Broadway :-)

Autoři knihy

Tena Elefteriadu