Markéta v troubě

Markéta v troubě https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466749/bmid_marketa-v-troube-GUX-466749.jpg 5 10 3

Recepty pro domácí pohodu. Aby vaše dny byly lahodnější. Kuchařka oblíbené foodblogerky. Foodblogerka Markéta Chovancová připravuje v troubě i na plotně lahodné pokrmy od jara do zimy. Chcete nahlédnout do její kuchyně a získat tipy do své kulinářské praxe? Pak je tu pro vás Markétina sezónní kuchařka členěná podle ročních období. S využitím aktuálně dostupných surovin s ní vytvoříte klasické moučníky, lehké dezerty, nadýchané pečivo i skvělá zapečená jídla. Inspirovat se můžete i úchvatnými fotografiemi, z nichž se vám budou sbíhat sliny!... celý text

kikikrat
18.07.2021 5 z 5

Skvělá kuchařka, která je plná jednoduchých ale chutných receptů. A co velice oceňuji je že jsou zde použity snadno sehnatelné ingredience! A navíc podle sezóny.

Knižní střípky
29.04.2021 5 z 5

Foodblogerku Markétu Chovancovou sleduji na Instagramu a už jen nad jejími nádhernými fotografiemi se člověku sbíhají sliny. Než jsem její tvorbu znala podrobněji, myslela jsem si, že to bude už taková ta vyšší pekařská. Naštěstí to byl omyl. Markétiny recepty jsou z dostupných surovin a recepty jsou tak perfektně popsány, že se opravdu netřeba bát a zvládne je každý.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky

bludicka2020
28.04.2021 5 z 5

konečně kuchařka, podle které se dá vařit a péct! a mám chuť na všechna jídla, v ostatních kuchařkách mě zaujmou tak dvě, tady mám už teď založené skoro všechno :-D
moc krásně zpracované

2021  90%Markéta v troubě
2023  80%Markéta v troubě - nové recepty
2023  80%Úsporná kuchařka plná chutí

Kniha Markéta v troubě je v