Jet

Jet Keller, frontman rockové kapely, je ve svých upnutých kožených kalhotách snem každé fanynky tvrdé rockové hudby. Jenže Ayden Crossová, studentka univerzity v Denveru, už udělala za svou divokou teenagerovskou minulostí tlustou čáru a brání se žáru Jetových tmavých očí. Má strach, že by se mohla od jisker, které z nich srší, vznítit, zvlášť když ví, že stačí pouhý jeho dotyk, aby ztratila všechny zábrany. Ale ani Jet to nemá lehké. Těžko odolává jižanské krásce s neskutečně dlouhýma nohama v kovbojských botách, která se staví na odpor všem jeho tužbám. Čím víc se mu zdá, že se mu podařilo k Ayden přiblížit, tím menší má jistotu, že ji zná. A přestože ho láká dostat se jí pod kůži a poznat ji do hloubky, z vlastní zkušenosti ví, co se stává dvěma lidem se zcela rozdílnými představami o vztahu mezi mužem a ženou. Změní se tedy žár ohně, který mezi nimi plane, v trvalou lásku, nebo jejich sny spálí a promění v popel?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/420682/jet-6CN-420682.jpg 4.335

Marked Men 2.

Vydáno, Oldag

Jet, 2013

Kniha Jet

Ivet1990
předevčírem

Tento díl mě teda vůbec nezaujal, jediné co mě potěšilo bylo přečíst si, hlavní hrdinové prvního dílu se někam posunuli.

Cometka
08. listopadu

Druhá kniha autorky má pro mě bohužel sestupnou tendenci :-( Do fanklubu autorky se určitě nepřidám a to ze dvou důvodů: - ad a) knížka je přeložena jak pomocí google translatoru, některé věty vůbec nejsou česky, někde chybí písmenka či vypadla celá slova - ad b) nudnější příběh jsem snad nečetla, těžko se tomu dalo uvěřit a jak píše někdo pode mnou - Jet byl na metalistu fakt "měkkej", až mě to místy bolelo. Sice super, že má zase tetování a x piercingů všade, ale... ALE. Spíš je to pohádka pro mladší ročníky a já se s tím vůbec nedokázala ztotožnit. Tři hvězdy dávám jen za hezkou obálku knihy, líbí se mi víc jak originál.

Maruš.D
08. listopadu

Druhý díl mne bavil o moc více. Je v něm více napětí, náklonnosti, lásky, sebezapření.. je to prostě změť pocitů. Zápletka byla úměrná ke stylu knihy. Zamilovala jsem se do všech postav, které jsou zajímavé a ne nudné. Určitě doporučuji a sama se ke knize zase vrátím. :-))

dikyna

Super kniha, líbí se mi, že se dozvíte jak probíhá dal život lidí i z minulé knihy. Oba si prošli hrozný životem, měli spoustu nástrah a nakonec to oba zvládli. Nemohla jsem se odtrhnout od knihy. Těším se na další.

Katka7922

Tak kniha přečtena. A jedním slovem to tentokrát neumím popsat. Možná z ní mám trochu rozporuplné pocity. Začátek trochu zdlouhavý. Vadilo mi to, že autorka až zbytečně moc popisovala dění kolem těch muzikantských věcí - prostě mi to tam nesedělo.
Jinak Ayden i Jet si ve svých životech prošli peklem a hledali se tak dlouho až se nakonec našli. :-) I když Ayd byla pro Jeta fakt tvrdý oříšek.
Na tvrďáka z metalové kapely mi přišel Jet až moc "měkký" i když co já vím, třeba jsou metalisti takový :-)
A ještě poznámka k titulce - tahle za mě teda ne. Sice asi správně vyjadřuje temnotu toho příběhu, ale i tak mohla být o něco světlejší. A že by kluk na obálce byl nějak moc sexy mi prostě nepřijde. Ale to může být jen můj názor.
Shrnutí - Rule byl pro mě o dost lepší a jsem ráda, že se vztah R + S rozvíjí i dál :-) Na další knihu se moc těším jen by nemusely ty knihy vycházet s tak dlouhou pauzou. To člověk skoro zapomene co bylo v předchozím díle.

Evka3814

No to teda byla jízda. Začátek se mi táhl,ale potom.....To bylo peklo,když vyplula na povrch Aydenina minulost. To opět dokazuje že rodinu si člověk bohužel nevybírá :( Znovu se ukázalo že není nad to mít přátelé které se dá spolehnout;) Jet a Aydien si sedli. Byl to hezký i když trochu smutný příběh. No každopádně doufám že budou brzy další díly jelikož už teď jsem jak na trní:(( Kdo by si neoblíbil krásné potetované a propíchané chlapáky;)))

lusitta05

Ach, tí potetovaní chlapci s citlivým srdcom :) Príbeh zaujímavý, potvrdzuje to, že rodinu si človek nevyberá, iba priateľov. Som rada že to dobre dopadlo.

Kukicka

Ctivost u autorky zarucena, ale na me tentokrat az moc temna a dramatu

Jay Crownover
americká