Pekelný lov

Pekelný lov https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13887/bmid_pekelny-lov-GMe-13887.png 4 49 5

Mark Stone a jeho android Ray se vydávají na planetu Psar, primitivní planeta kterou v minulosti už Mark s Rayem navštívili, tentokráte zde hledají deset uprchlých vězňů, Mark a Ray se tedy vydávají na planetu, aniž by tušili, do jaké léčky se brzy chytí…

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Najáda

Chasse infernale , 1990

jan7113
23.12.2022 4 z 5

Tentokrát pěkně akční příběh, kdy Mark Stone s Rayem zlikvidují bandu uprchlých vězňů. Nebýt těch chyb (ne překlepů, ale fakt hrubek), bylo by to ještě lepší.

0kozel
22.10.2022 4 z 5

Zajímavý díl, oproti většině dílů tu není na primitivní planetě středověká, ale pravěká společnost. Je to takové akčnější a přímočařejší, líbilo se mi i prostředí kde se dej odehrává. Pasáže že Země byly zkráceny na nezbytné minimum.

Terva
22.10.2022 5 z 5

„Vy chcete moji smrt
a já zase vaši.
Bude mi potěšením,
když zahyneme
společně.“

Další příběh v sérii Mark Stone je o něco víc zábavnější, strašidelnější a akčnější, než ty předešlé. Možná to zní nabubřele, ale po tom všem opakování ve všech příbězích mě tohle zatím bavilo nejvíc. Líbí se mi i obrázek na přebalu této knihy. To proto, že nemám rád pavouky. Tak že mě vlastně ztvárnění pětiokého pavouka na obrázku trochu vystrašilo. Pekelný lov je opravdu pekelný a překvapil mě svou jednoduchostí. Dokonce je to první příběh v této sérii, kterému dávám plný počet Hetešovo motýlků.

Citát: Přísahám vám, že ho chytím. Chci, aby chcípal pomalu, pomaloučku, před očima nás všech.

( Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ )

cziss
21.10.2020 5 z 5

kachnica14
21.02.2020

Tahle kniha byla pro mě oddychová. Příběh nebyl náročný. Z vězení utekli zločinci . Zmizly také záznamy o nebezpečné planetě Psar. Kapitán se domníval, že by tam mohli být zločinci. Proto tam poslal agenta Marka, který už tam byl. Marka chytili zločinci do pasti, ale on unikl. Rozhodli se, že za ním půjdou. Jejich komplic který jim pomohl na svobodu, je varoval, že venku je to nebezpečné, ale oni neposlouchali. Většinu knihy se snaží chytit Marka. Ten jim líčí pasti a snaží se dostat z planety. Zločinci postupně umírají, ale nejenom na pasti, ale také na nebezpečí co číhá kolem.

Jean-Pierre Garen (p)
francouzská, 1932 - 2004