Jablka z Beltamoru

Jablka z Beltamoru https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17756/mark-stone-jablka-z-beltamoru-17756.jpg 4 24 6

Markův přítel, agent Dino Larriva, byl údajně zavražděn při plnění své mise na planetě Beltamor, proslulé alchymisty, a Mark Stone s androidem Rayem a zástupkyní Úřadu pro planetární bezpečnost jsou pověřeni jeho smrt vyšetřit. Larrivovy poslední zprávy hovoří o jakési zvláštní odrůdě jablek…

grus1
18.04.2024 odpad!

Marka Stonea mám rád jako odpočinkovou četbu, u které nemusím přemýšlet a od které moc nečekám. Ale toto fakt nešlo. Zmatený děj, skákání z místa na místo i v čase, nepochopitelné situace, které jsou vysvětleny až o několik stran dál nebo vůbec, nelogické chování postav, cringe dialogy. Na druhou stranu stovky mrtvých, potoky krve, detailní popisy vyhřeznutých střev, prostřelených lebek a dalších brutálních zranění. Strašný.

Senza Jenka
12.07.2022 3 z 5

No, myšlenka zajímavá. Autor si pohrál s Heraklovými úkoly, takže nic nového. Občas mám pocit, že sérii musí milovat mužští sexisti, protože přístup k ženám a jejich vykreslení je ještě méně než šablonovité. Charakter Houstonové je tak zmatený, papírem šustící a opravdu těžko uvěřitelný, až to bolí.
A co se týče nedostatku vědkyň v historii Země - autor by se měl lépe seznámit s historií, jako celkem, a ne jen šířit zavádějící předsudky.

Mildax1
27.06.2022

Mark Stone byl vždycky nenáročná oddychovka. Ale tohle? Odpad vhodný ke spálení. Po dočtení mi krvácely oči a týden jsem byl naprosto slepý. Pokud si nechcete poškodit mozek, na tuhle míchanici tuposti nesahejte.

cziss
21.10.2020 5 z 5

xmrtvola
07.08.2016 5 z 5

Nemam ve zvyku komentovat, ale tohle musim. Stone je klasicka oddechovka a jsem vdecny ze vychazel protoze me dostal ke cteni jeste pred skolou. Tenhle dil je vsak vyjimka, Prochazka ma proste dar rozesmat i u tak vsedniho tematu.

nerusa
05.05.2014 4 z 5

OK, opět rychlovka, od které víte, co očekávat.

jablka

Kniha Jablka z Beltamoru je v