Záhadné lovkyně

Záhadné lovkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12164/bmid_zahadne-lovkyne-Sy7-12164.jpg 4 26 4

Jedna z řad knih, ve které se nevyskytuje Mark ani Ray, jedná se o příběh z primitivní planety. Planetu Xen, jejíž obyvatelé žijí na úrovni doby kamenné, čas od času sužují neznámé lovkyně. Domorodci jsou proti nim zcela bezbranní, dokud chlapec Tor v sobě neobjeví mimořádné schopnosti. Kdo je vlastně Tor a co se skrývá v tajemné mohyle poblíž sopky?... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Ivo Železný

Génie génétique , 1983

cziss
21.10.2020 5 z 5

SmileyBear
23.11.2017 4 z 5

Nejlepší díl z edice Marka Stonea podle mě :)

Voliarty
18.04.2016 4 z 5

Z domorodca Tora, ktorý začínal ako ľahká korisť sa bez problémov stal vesmírny „ultra borec" a poriadne to tím vesmírnym amazonkám natrel. Ide o také „brakové" sci-fi, ktoré bavilo. A to je dôležité.

Eigis
18.11.2014 5 z 5

Tohle dílko obsahuje pár zajímavých nápadů, které člověka vcelku pobaví. Nemůžu si pomoct, ale první polovina mi připomněla večerníček ,,O človíčkovi", který také neustále něco vynalézal. Další část inspirovaná amazonkami se zpočátku zdála také moc dobrá, ale ten konec vyřešil hrdina moc snadno, chtělo to nějaké obtíže, které by musel překonat poté co se dostal na základnu. Konce jsou prostě problém řady Garenových knih a berou jim postavení vynikajících příběhů.

Jean-Pierre Garen (p)
francouzská, 1932 - 2004