Nákaza

Nákaza https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90734/bmid_nakaza-O38-90734.jpg 4 262 32

Marissa Blumenthalová série

Thriller z lékařského prostředí, ve kterém se setkáváme s Dr. Marissou Blumenthalovou, kterou můžeme znát i z knihy Známky života. V L.A se začne šířit epidemie neznámé nemoci. Marissa je vyslána poprvé do terénu. Zajistí karanténu a zjistí, že se jedná o virovou horečku - Ebola. Snaží se vypátrat původce choroby. ..

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Smena

Outbreak , 1987

tomaserd
14.10.2016 5 z 5

Knihu moc doporučuji

davas
28.02.2016 4 z 5

Moc dobré čtení ,napínavé a hlavně současné aktuální téma,které autor napsal už v roce 1993....moje první dílo od Cooka ,dal bych 4,5 ...doporučuji

Marian27
20.02.2016 4 z 5

Jeden z najvydarenejších príbehov od Robina Cooka. Veľmi dobre sa mi čítal a ani na okamih som sa nenudil. A vôbec nevadí že je občas predvídavý a hlavná hrdinka pôsobí niekedy ako nadľudská bytosť ktorá vytrie podlahu aj s tým najdrsnejším chlapom.

vajglik
19.02.2016 4 z 5

Chviličku trvalo, než se kniha úplně rozjela. Ale druhá půlky knihy, kdy Marissa jde po své stopě už má svůj spád. Bohužel jsem asi už docela vytrénovaný četbou jiných detektivek, takže záporáka v Marissině okolí jsem vydedukoval poměrně brzy. Přesto je to kniha dobrá a určitě ji doporučuji...

Makoves
10.06.2015 5 z 5

Perfektní kniha. Skvělá od začátku do konce.

petka-2007
19.03.2015 5 z 5

Kniha mě bavila, napínavá, akční.

rtesarova88
19.02.2015 5 z 5

Super kniha, napínavá až do konce.

ovpana
04.12.2014 5 z 5

Zajímavý triller ,hezké čtení o šíření epidemie cizích nemocí

bbarun
31.12.2013 5 z 5

Super kniha nejlepsi co jsem od nej zatim cetla..

Kate.S
09.03.2013

Přečetla jsem asi čtvrtku knihy, pak jsem čtení nějak přerušila. Ale jinak je to zajímavý děj. Určitě se k Nákaze někdy vrátím a dočtu jí až do konce.

kika 13
24.01.2013 2 z 5

Dramatický příběh z lékařského prostředí.

1kiki16
06.07.2012 4 z 5

Tohle byla první kniha, kteoru jsem od tohoto autora četla a musím říct, že tehdy jsem ji přečetla téměř jedním dechem. Od té doby jsem se začala zajímat o jeho tvorbu a i když jsem poté zjistila, že neustále jsou to velice podobné příběhy, pokaždé mají něco do sebe a mně se prostě líbí. Velmi dobrá kniha