Všichni muži Marilyn

Všichni muži Marilyn obálka knihy
Mé hodnocení:

Biografie Marilyn Monroe. Co přitahovalo Marilyn Monroeovou na mužích jako byli Jim Doughterty, Joe DiMaggio, Arthur MIller, milenci Mike Ovitz, Marlon Brando, Frank Sinatra, Yves Montand, Montgomery Clift či desítky dalších? Anatomii milostných vztahů hollywoodského symbolu sexu i romantiky podává Jane Ellen Wayneová se zarážející otevřeností, ale současně prokazuje i neobyčejnou citlivost a pochopení pro rozporuplnou a nešťastnou osobnost zbožňované Marilyn....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12097/vsichni-muzi-marilyn-vpm-12097.jpg 49

Marilyn Monroe 8.

Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, X-Egem

Marilyn's man, 1992

Kniha Všichni muži Marilyn

Pavelpi
19.05.2018

Kniha se mi moc nelíbila.Připadalo mi,že autorka dělá z Marylin jednoduchou husičku,která se chce přes postel dostat na výsluní.Je mi jasné,že částečně to asi tak bude,ale určitě ne tak,jak je to v knize.Kdyby neuměla hrát,tak by jí asi nic nepomohlo.

Okřídlená li

Zde je citlivě zmapován Marilynin intimní život. Knížka je rozdělena na několik částí a každá z nich je věnovaná jednomu "princi na bílém koni". Kdo hledá dobrou biografii, ať rozhodně sáhne sem. Pravda, že obsah se spíše věnuje "Všem mužům Marilyn", ale rozhodně se nezapomíná na podrobnosti ohledně jejího života.