Oběť. Nový pohled na smrt Marilyn Monroe

kniha od:

Oběť. Nový pohled na smrt Marilyn Monroe obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Po prostudování tisíců dokumentů z nichž některé nebyly nikdy publikované, Matthew Smith přesvědčivě obhajuje novou, překvapivou verzi událostí. Jeho argumentace je založena nejen na těchto dokumentech a na celém soudním řízení, ale také na tajných, důvěrných páscích, které Marilyn natočila pro svého psychiatra ve dnech před svou smrtí – páscích, které představují ženu zodpovědnou za svůj život a osud, ženu očekávající rušnou, jasnou budoucnost, Tady, ve vlastních slovech přepsaných z pásků jsou nejsoukromější, nejtajnější myšlenky Marilyn Monroe. Čtyřicet let po své smrti zůstává Marilyn ikonou a záhadou. Nové pátrání Matthewa Smitha kolem její smrti povede k novému chápání toho, co se skutečně stalo oné srpnové noci roku 1962 a během týdnů předtím....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124233/obet-novy-pohled-na-smrt-marilyn-monroe-124233.jpg 4.415
Série

Marilyn Monroe 4.

Žánr
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, BB art
Orig. název

Victim

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Oběť. Nový pohled na smrt Marilyn Monroe

Přidat komentář
Simstr
01.06.2020

Přepis zveřejněných nahrávek, které jsem dříve nikde nenašla. Dobře se četlo, teď už nemám pochybnosti o tom, že byla zavražděna. Stala se prostě nepohodlnou, půl světa ji měl za blbou naivní blondýnu, ale to ona nebyla.

doktorking
26.05.2018

Pan Smith odkryva pravdu a nici veskere konspiracni teorie..Na 50 a 60 leta v Americe se specializuji a uzasna Marilyn Monroe patri vedle Jamese Deana k mim oblibencum a jejich filmy mam vsechny.Kdo se alespon trosku vyzna v Americke politice tohoto obdobi nemuze ho autoruv zaver a dedukce prekvapit stejne jako spousty prukaznych materialu.Sem rad ze si konecne nekdo dal roky zalezet a stvoril dilo kde nici veskere konspiracni teorie a spinu hazenou na tuto uzasnou herecku a sexsymbol 20 stoleti.Je skoda ze jiste Americke justice nikdy nedopusti aby jsme se to oficialne dozvedeli.Pak tu vznika rada konspiraci mezi lidmi ale vsichni co alespon trosku mysli moc dobre vedi jak to doopravdy bylo s MM,Kennedyovymi a M.L.Kingem a kdo za jejich vrazdou skutecne stoji.Knizku doporucuji cte se sama a je opravdu nabita presnymi fakty pro skalni fanousky MM asi zadne prekvapive vyusteni neprinese a pro ostatni hlavne pro blbce kteri hazi na Marilyn spinu a veri ze to byla pouha fetacka bez hereckych ambici ktera spachala zamernou sebevrazdu je tato kniha nutnosti.


Mishka_a7
30.06.2013

Kdo nevěří, že smrt Marilyn Monroe byla sebevražda, ale vražda, rozhodně by si měl přečíst tuto knihu. Vražda Marilyn a její okolnosti jsou zde celkem jasně popsány.