Marika tři roky s idolem

Marika tři roky s idolem https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48817/bmid_marika-tri-roky-s-idolem-IEx-48817.jpg 2 7 2

Zpoveď Mariky Sörösové o životě s Karlem Gottem, kde nabízí Marika Sörösová svůj otevřený pohled na události po tzv. oficiálním rozchodu s nejpopulárnější hvězdou českého šoubyznysu Karlem Gottem. Z původní lásky se vyvinulo přátelství, které umožňuje autorce podívat se s odstupem nejen na svůj idol, ale i na sebe samu.

knihovna1
24.10.2019

Kniha teď vyplavala v souvislostí s úmrtím pana Gotta. Taky jsem se nachytala a chtěla jsem nějakou senzaci si přečíst. Jen jsem se utvrdila, že s umělci není snadné žít a za vše se platí daň. Taky se mi potvrdilo, že pan Gott byl chlap každým coulem a grand! Taky díky svým rysům jako je exhibicionismus, narcismus, pracovitost, cílevědomost, disciplíma, ukázněnost a inteligenci docílil toho, čeho docílil, naprostého úspěchu. Knížečku bych ažtak nezatracovala. Dobře se čte a taky je zajímavá výpověď Mariky o sobě a době 90.let, kam to dotáhla.

cleopatra11
13.10.2019 2 z 5

No...trochu slabý kousek. Pokud takovým stylem Marika mluvila i před slavíkem, tak se není čemu divit..