Marianna - Tajné poslání

Marianna - Tajné poslání https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57448/marianna-tajne-poslani-57448.jpg 4 17 4

Marianna / Marianne série

Čtvrtý díl ze série o Marianně. Marianna je pověřena císařem Napoleonem tajnou misí. Po mnoha utrpeních se sejde v Benátkách s milovaným Jasonem Beauforem a společně se vydají na cestu. Po vyplutí na Středozemní moře se jejich vzájemné vztahy prudce zhoršují, až jí jednoho večera Jason v záchvatu podivínského šílenství vysadí do člunu na širém moři. Vyčerpanou a polomrtvou žízní ji po několika dnech zachrání řecký rybář a odveze na ostrov Santorin. Bude zraněná a opuštěná Marianna ještě moci splnit své poslání? Najde konečně jednoho dne své štěstí?... celý text

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Alpress

Toi, Marianne , 1972

milena8281
06.07.2018 4 z 5

Příběh Marianny mě pořád baví, i když si chvílemi říkám, jestli už toho není moc. Všechna ta dobrodružství v rychlém sledu za sebou, pořád s rizikem v zádech, to by vydalo na 2 životy, a tady je to natěsnané do pár let .... Možná, jestli to jednou skončí, nebude se pak Marianna v obyčejném životě nudit ?

gigi77
28.01.2018 4 z 5

Francie a Středomoří 18.stoleti, dobrodružná cesta s každou stránkou neuvěřitelně napínavá, opět nechybí nástrahy a nebezpečí a naivní romantika ... cela série je výjimečně příjemná oddychovka.

MAXA71
17.02.2016 3 z 5

Toho skriatka namysleneho nemusím, ale dej je dobrý.

ptavichripkaa
11.12.2015 5 z 5

Četla jsem celou sérii kdysi dávno a teď jsem se k ní vrátila a opět mě kniha vtáhla do děje plného intrik a lásky... Celkově mám moc ráda knihy od Juliette Benzoni a příběh o Marianně je moc povedený.

historické romány

Juliette Benzoni