Maria, matka Ježíšova

Maria je jedním z největších darů, jaké kdy lidstvo od Ježíše dostalo. Proto se nesmíme bát se jí otevřít a přijmout ji do svého života. Ovšem pouze ji zbožně obdivovat a oddaně uctívat nestačí. Je třeba, aby se v našem životě stala živou přítomností, charismatem, zkušeností a vzorem. Ježíš nám dal všechno, co měl – své tělo, svou krev, svou slávu a moc i svého Ducha. Jediné, co si ponechal téměř až do konce, byla jeho matka. Přesto však, těsně před smrtí, nám ji skrze apoštola Jana dal. Nesvěřil, ale dal. Věděl, že život bez matky je ochuzený o její něžnost, laskavost, lásku a radost, že bez matky se žít nedá. Elias Vella nám ukazuje, jak přijmout Marii za svou matku, jak se jí nechat vést v učednictví a v lásce vůči jejímu Synu, k němuž nás ona doprovází a směruje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294815/maria-matka-jezisova-9KO-294815.jpg 4.85
Náboženství, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Karmelitánské nakladatelství

Mary - The Woman

Kniha Maria, matka Ježíšova

Jana512
22.10.2019

Maria nám rozumí jako dobrá maminka. Její přím!uva a ochrana provází ty, kdo jí chtějí patřit. Život bez matky je ochuzený o její vlídnost, laskavost, něžnost, lásku a radost. Autor věnoval knihu zvláště těm, kteří v životě mateřskou lásku nezakusili

martunka
12.09.2017

Skvěle napsaná kniha o Panně Marii. Nic jiného jsem ani od autora nečekala. Kdo umí, ten umí.