Právo na štěstí

od:


KoupitKoupit eknihu

Nenáročný milostný příběh mladé dívky, která po první nešťastné lásce buduje nový život v manželství s jiným partnerem. Hrdinka nechce udělat jako novomanželka žádnou chybu, ale její poklidné manželství se přece jen nevyhne několika krizím. Mladá žena se snaží učit toleranci a vyřešit především vztah s tchyní, v manželství to ale po čase přece jen začne skřípat. Po nějaké době pak dívka potká svou první lásku, naváže přerušený vztah a po zjištění manželovy nevěry odchází za mužem, kterého nepřestala milovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30694/pravo-na-stesti-30694.jpg 4.611
Série:

Marcela (2.)

Žánr:
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Petra (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
Ann98
16.11.2017

Stoprocentně lepší než předchozí díl. Patří mezi mé top knížky od této autorky. Myslím, že tento psychologicky laděný příběh upoutá nejenom mladé čtenářky, ale možná i jejich maminky. Marcela dokázala po první nešťastné lásce vybudovat nový život v manželství s jiným partnerem. Proto nechápu, proč se na konci znovu vrátila k Vaškovi? Být na jejím místě, snažím se zapomenout na oba dva.

MíšaK.
03.05.2015

Konec mě docela překvapil. Co se týče Marci tak jsem ji přála, aby byla už konečně spokojená. Knížka byla poutavá až do konce, protože jsem opravdu netušila co se stane. :)

klmas
23.02.2014

moc povedené pokračování knížky právo na lásku. dopadlo to krásně ten první rozpad byl "nechtěnej", zatím co ten její manžel to dělal "schválně"

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Zuzana Francková

Zuzana Francková
česká, 1951

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených23x
v Doporučených2x
v Knihotéce5x
v Chystám se číst4x
v Chci si koupit1x
v dalších seznamech1x