Exil

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Marc Dane, hrdina mezinárodního bestselleru Nomád, se vrací v novém vzrušujícím thrilleru. Brutální srbský gang, jehož zisk pochází z falešných jaderných zbraní. Zdiskreditovaný ruský generál s přístupem ke skutečné atomové bombě. Pomstychtivý vůdce somálských pirátů, který má důvod zničit celý svět. Vládní zpravodajská služba, která neví, jak ho zastavit. Jen jeden muž vidí, k čemu se schyluje. Ale ani on tomu možná nedokáže zabránit… Tajné vězení CIA, mrakodrapy v Dubaji, bouřemi ošlehané vrtné plošiny u afrických břehů či starobylé podzemní chodby a jeskyně pod Neapolí – tam všude svede Marc další závod s časem v boji proti neúnavným nepřátelům a nemilosrdným fanatikům. V boji o přežití....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376856/exil-1yz-376856.jpg 3.879
Série

Marc Dane 2.

Žánr
Dobrodružné, Romány, Thrillery
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Exile, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha Exil

Přidat komentář
jakub2418
14. července

Marc Dane je prostě jeden z největších "klikářů" na světě, ale díky za to! Super čtení.

Jamra
03. července

Jako by dobrý, ale ze docela zmatek v cizojazyčných jménách a osobách. Děj začátkem těžkopádný, ale nakonec se rozjede.


iveta3689
07. června

Autoruv styl je trochu tezkopadny, hur se mi zacitalo do deje. Pribeh je ale vcelku dobry, bez zbytecnych odbocek. Detaily jsou rozepsane tak akorat, neodvadi myslenky od hlavni linky.

terinkha
15. dubna

Asi se mi to líbilo víc než Nomád, ale na Poutníka to nemá. Africkej pirát byl jako záporák fakt dobrej. Jediný, co mi přijde opravdu úsměvný, je to, jak Marc vždy bojuje proti všem, nikdo mu nevěří, protože agentury jsou úplně zabedněné...Ačkoliv je kniha vcelku dlouhá, tak to celkem utíkalo, teď už jen čekám, jestli Marc konečně vlítne na Lucy nebo ne :-D
Lepší 3 hvězdy, takovejch 70 % ;-)

CharlesWard
11. února

Po povedeném prvním dílu zabolí o to víc, asi jako kulka na solar plexus zachycená ve vestě. Děsím se Hackera...

Shanib
13.11.2019

Pomalejší rozjezd, ale pak to nabralo grády. Mark je sympaťák, který se v prvním díle otrkával a všechno bylo hlavně o štěstí. To hrálo velkou roli i tady, ale bylo znát, že už je otrkanější a jistější ve svých schopnostech. Nicméně autor z něj neudělal žádného neprůstřelného super hrdinu, ale člověka, který prochází jistým vývojem a dělá i chyby. Sekunduje mu opět Lucy, se kterou tvoří sehranou dvojku a je tu i zbytek týmu Rubikonu. Líbily se mi i neotřelé lokality, do kterých byl děj zasazen a zvraty v podobě "skořápek" mě bavily.

Dajine
24.09.2019

Dočteno s přestávkami. Nakonec docela dobrý. Hlavní hrdina nezklamal.

Patapuf
02.08.2019

Ze začátku silný pocit dejavú... ale autor se pochlapil a udělal z toho další napínavou akci... opět hodně štěstí Marca, ale i to je občas potřeba a nakonec samozřejmě ochutnávka zápletky dalšího dílu.... tak proč ne?

1

Doporučujeme

Bez kůže
Bez kůže