Mapy končí nad Nordkappem

Mapy končí nad Nordkappem https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37910/mapy-konci-nad-nordkappem-37910.jpg 4 16 7

Šest dobrodruhů tvořících expediční tým Arctos I se vydává na daleké Špicberky, kde medvědi dávají dobrou noc. Přestože věnovali přípravě mnoho času, čekají je překvapení, nápory stresu a nepohodlí s expedicemi neodmyslitelně spojené. Přesto se jim situace, na které ani nepomysleli, daří zvládat s humorem. Vždyť pořád platí, že co není tak, může být i jinak!... celý text

Kabátice
29.05.2019 4 z 5

Miluji severské země, takže pro mne to bylo skvělé počteníčko. Zvlášť když člověk ví o čem to je. Některé situace mi připomněly mé zážitky z Islandu. Ale kniha Nemaluj trola na zeď! mě bavila víc.

Ptah25
04.09.2017 3 z 5

Místy je to dost rozvleklé co se týče osobních neshod a toho co kdo řekl, ale četlo se překvapivě lehce, za mě průměrné odlehčené čtení, asi jsem se těšil že Svalbardu tam bude víc, zatímco první polovina knihy je o přejezdu Norskem.

Netopyr07
29.03.2016 5 z 5

Skvělé :-) Pro ty, kdo se chtějí zasmát, hlavně strana 155 :-)))

allebra
19.09.2014 5 z 5

Moc pěkně napsaný cestopis, sympaticky podané, s humorem! Pro mě zároveň i vzpomínka na poznávací zájezd po Skandinávii. Už se těším na další příjemné chvíle u knížek Jana Šťovíčka. :-)

Slávka 1970
07.12.2013 4 z 5

Mně se tento cestopis líbil, hlavně asi kvůli oblasti dalekého severu, kterou já také ráda a obdivu k dobrodruhům. Od autora jsem si koupila další, tak jsem zvědavá...

rikke
18.09.2011

Nejvíce mě pobavila historka s Lyonským autobusem

hemrbinladin
12.06.2011 2 z 5

Knihu jsem dočetl jenom kvůli zajímavému místu, jinak to bylo opravdu dost nudné.

Špicberky

Jan Šťovíček