Mapa ke skutečnému bohatství

Mapa ke skutečnému bohatství https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344212/mid_mapa-ke-skutecnemu-bohatstvi-7h6-344212.jpg 4 6 4

Ještě než začnete přemýšlet, jak lépe podnikat nebo více vydělat, potřebujete pochopit podstatu skutečného bohatství, zjistit, jaký je váš přirozený talent a nadání – v čem jste Génius, a zjistit, jak si teď stojíte. Pak můžete jasně a s důvěrou vykročit na vlastní cestu za naplněním své vize, poslání a potenciálu bohatství. Tato skvělá knížka Rogera Jamese Hamiltona se vám stane praktickým průvodcem při vašem postupu z jedné úrovně bohatství, úspěchu a naplnění na tu další s mnohem většími možnostmi. MAPA KE SKUTEČNÉMU BOHATSTVÍ odhaluje jedinečný postup, jak krok za krokem budovat skutečné bohatství a prosperovat na základě svého přirozeného talentu a nadání. Seznámíte se s novým, svěžím a především praktickým pohledem na bohatství, peníze a podnikání, který vás bude spolehlivě navigovat na cestě naplnění vaší vize a potenciálu – v práci, podnikání i v životě. Poznáte, který ze čtyř géniů (talentů) se nejvíce týká právě vás a na které z devíti úrovní bohatství se teď nacházíte. Nezáleží na tom, jestli hledáte způsob, jak vydělávat lépe a smysluplněji, chcete začít úspěšně podnikat, potřebujete efektivně rozvíjet svůj tým a firmu nebo lépe investovat. V knize dostanete k dispozici přehlednou mapu, jak bohatství vytvářet, a návod s konkrétními kroky, na které se potřebujete zaměřit, abyste následovali svého vrozeného génia, rozvinuli své přirozené schopnosti a posunuli se na vyšší úroveň bohatství. Roger James Hamilton ve své knize nabízí nové vhledy i praktické tipy, co na každé úrovni bohatství dělat a nedělat, a ty doplňuje inspirujícími příběhy a názornými příklady ze života.... celý text

Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Synergie

escritor
04.08.2022 2 z 5

Kniha mi úplně nesedla. Člověk se díky testu zdarma může najít v typologii osobnosti, trochu to pomuže najít svoje přednosti, ale dál už moc nových informací není. Popsané fáze vývoje od zamestnance k podnikateli jsou fajn pro uvědomění, ale nepřinesly mi moc nového. Díky kategorizacím a postupu na jednotlivé příčky mi přijde, že mě to nutí zůstávat v rozumu. Samotné příčky postupu mi přijdou příliš omezující, protože počítají s nějakými fixními podmínkami, ale život je přeci mnohem pestřejší. Knihu nijak nezatracuju, ale spíš se k ní vrátím ještě nekdy později.

JulčaHluk
04.08.2019

Já to ještě nečetla, ale chystám se na to. Né kvůli podnikání, ale líbí se mi myšlenka doplňování jednotlivých typů osobností a tím obohacování se jako celku. Například v partnerství, kdy partner je opravdu diametrálně odlišný, je důležité to pochopit a zapracovat.
Pěkně je to popsané zde: https://www.cyklickazena.cz/partnerstvi-podle-dynamiky-bohatstvi/
A nějaké rady a tipy a i ten test (pokud umíte anglicky, nebo s překladačem) zde: https://www.geniusu.com/missions/15

anni0536
25.08.2018 5 z 5

Reakce na komentář LadaMaa: Knihu mám rozečtenou a zatím jsem spokojená. Placený produkt Dynamiky bohatství je propojen s knihou, ale ne nutně, chápu to jako rozšíření/nadstavbu. Test talentu i úrovně se mi podařil udělat na webu zcela zdarma.

LadaMaa
26.03.2018

Koupila jsem si tuto knihu, protože mne oslovil její název i to, co je k ní napsáno. Po pár stránkách jsem narazila na odkaz na internet s doporučením vytvoření testu pro určení do které kategorie v knize popisující patřím. Jaké bylo mé překvapení, když tedy za prvé odkaz nefungoval a po pátrání jsem se dostala na stránky s názvem dynamika bohatsví kde za uvedený test chtějí 1.980,- Kč bez daně???? Jak je vidět, dnes se už dá vydělat na všem! Ač je kniha zajímavá, s četbou jsem skončila.

Autorovy knížky

2017  87%Mapa ke skutečnému bohatství

Kniha Mapa ke skutečnému bohatství je v