Maorská princezna

Maorská princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224331/maorska-princezna-FhP-224331.jpg 5 79 22

Maorská princezna Ahorangi žije mezi bílými osadníky. Když se nechá pokřtít na Lucii, její otec pronese krutou kletbu a ta se postupně naplňuje: tragédie, nenávist a intriky provázejí ji i její potomky. Na Nový Zéland přijede vzdálená příbuzná Eva a Lucie doufá, že právě ona zlé kouzlo zlomí. Jenže Eva se zamiluje do jejího vnuka Adriana a prokletí znovu ožívá…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Die Maori - Prinzessin , 2013

Lenynek
15.07.2015 4 z 5

Kniha měla složitý děj a rychlý spád. Přehršel osudů by si možná zasloužil mírnější tempo.Pro téměř všechny situace, které v knize nastaly, se našlo brzké řešení a proto celá kniha působila dojmem, jakoby autorka chtěla říct moc věcí a to hned, najednou a nevěnovala dostatečnou pozornost ani jedné dějové linii.
Celkově si na konci knihy oddechnete a řeknete si "ano, bylo to fajn a docela hezké", ale třeba podobná Tamara McKinley je jiný oříšek. ;)

Toupeira
23.04.2015 5 z 5

Moc pěkné čtení lehčího žánru. Pro všechny, kdo mají rádi Nový Zéland a spletité rodinné historie zakryté rouškou tajemství. Krásný výlet do divoké části světa, krutě zmanipulované bílými osadníky. Vřele doporučuji!

Nový Zéland Maoři společenské romány

Laura Walden