Manželský omyl

Manželský omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191947/bmid_manzelstvi-s-miliardarem-manzelsky--Vdl-191947.jpg 4 839 113

Některé věci se zřejmě nikdy nezmění. Například to, že Carina Conteová je v očích rodiny stále ještě malou holkou. Ačkoliv nedávno dokončila vysokou školu a nastoupila do nové společnosti svého staršího bratra Michaela. Shodou okolností se přesně v té době ujímá pozice ředitele společnosti Max Grey, Michaelův nejlepší kamarád a mimochodem také muž, do kterého byla Carina v dětství bláznivě zamilovaná. Max sice ví, že Carina je z mnoha důvodů „zakázané ovoce“, jenomže oba to k sobě přitahuje více, než by bylo v této situaci zdrávo. Když je po společně strávené noci přistihne Carinina matka, je jasné, že se podle staré italské tradice musejí vzít. Max je zoufalý, Carina rozzuřená, oba ale smýšlejí stejně – tohle se nemělo stát, tohle byl omyl…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Mistake , 2012

hrubik
28.10.2014 4 z 5

Žádnou kvalitní četbu nečekejte, je to klasická erotická romantická pitomina. Ale někdy prostě potřebujete vypnout a přečíst si něco takového. A mně se to líbilo.

pethula
02.10.2014

dalo se to číst, ale pořád je to na stejné brdo..

barborelka
27.09.2014 3 z 5

Přečteno, ale že by to bylo tak úžasné to bohužel ne......

munka
24.09.2014 5 z 5

Veľmi podarená séria. Už sa teším na príbeh o Juliette.

Yvosek
23.09.2014 5 z 5

užasná!!!!!!!!!!!!!!! :) moc se mi líbila,nemohla sem z ní či odtrhnout :)

veronika5879
08.09.2014 5 z 5

Tento kousek mě opravdu mile překvapil. Mám ráda krapet drsnější erotiky v knižním světě a tato kniha je jí plná, takže za mě velké plus. Příběh též zajímavý, hlavní hrdinové mi byli oba velmi sympatičtí od první chvíle a to napětí mezi nimi mi nedovolilo se od knihy odtrhnout. Knihu jsem přečetla za dva dny v práci, kde na čtení moc času nemám. Zkrátka a dobře jakmile jsem ji na chvilku odložila, stejně jsem na ni musela pořád myslet, takže jsem stejně nakonec knihu znovu popadla a přečetla další kapitolu. Navíc je kniha skladná a v pohodě se mi vešla do kabelky aniž by mi urvala rameno :D Oddychovka na krátké chvíle s kvalitním příběhem. Rozhodně neurazí. Doporučuji. Škoda jen, že jsem ji doma z police popadla narychlo a nestihla jsem si všimnout, že je až třetí v pořadí série, takže mám zajištěné spoilery na předchozí dva díly :D

Kočičáci
08.09.2014 3 z 5

UF, myslím to VÁŽNĚ, že když si chci dáchnout a vyčistit si hlavu, tak ideální volba, JAKO PROČ NE!!!
ŽE ŽENY?! :-)
Jen škoda že příběh jak přes kopírák s předchozími. Až si budu chtí zase odpočinout, sáhnu i po tom dalším...

Nuttelka
07.09.2014 5 z 5

Tak tato série mě opravdu baví a už se těším na další díl :-) Carinu bych tedy občas vzala něčím po hlavě, ale jinak opět super čtení, doporučuji!

evafort
31.08.2014 5 z 5

Moc hezký, po trochu slabším druhém dílu se tenhle třetí zase hodně povedl. Pobavila jsem se, příjemná oddechovka.

BlueIvy
24.08.2014 odpad!

Uf, to ako vážne ženy? VÁŽNE?!

Karolína18
20.08.2014 4 z 5

Další podařená kniha z této série. Nemohla jsem se odtrhnout a už se moc těším na Juliettin příběh. Carina mi byla sympatická, i když nejradši mám Maggie a Maxe jsem si také oblíbila.

KetrinZJ
19.08.2014 5 z 5

Autorka nezklamala :) Kniha se četla prakticky sama a splnila svůj účel ;)

NikinkaFantasy
10.08.2014 5 z 5

Zajímavá knížka. Carina mi byla sympatická dost. Byla s ní sranda, měla proříznutou pusu a byla vášnivá. Na začátku knihy s Michaelem a Maxem pěkně zametla. Taky jsem nemohla z té debaty o Padesát odstínů šedi. Max mi byl sympatický i když ne tolik, jako Carina. Hodně se mi zalíbila Maggie. To jak nadávala při porodu . . . Jelikož to je moje 1. kniha v této sérii, tak jsem zvědavá na ostatní díly.

Yana-66
30.07.2014 5 z 5

Stejně první díl zůstane nejlepší :-) Ale tenhle mě bavil taky hodně, takže doufám že další budou stejně dobré...

dubakm
30.07.2014 3 z 5

Musím hned na začátku přihodit pár bodů za čtivost, ale...A tady se dostávam k podstatě mého problému s knihou. Já ji nevěřila ani tečku nad i, tahle kniha se pouze a jenom svezla po tobogánu úspěchu nejstarší sestry série a to ji nemůžu prominout ani já, která série hodnotí knihu po knize a né jako celek. A musím se přiznat, že chování Cariny bych pochopila kdyby jí bylo cca 16. let, ale ve 26 letech, WTF ?Miluji, nemiluji, chci, nechci, mám, nemám.... Takže nakonec jen za Maxe 3 hvězdičky :-))

uarda
27.07.2014 5 z 5

Naprostá paráda!! Určitě na stejném místě jako první díl, celou dobu jsem se nesmírně bavila. Knížka je vtipná i trochu smutná. Rozhodně doporučuji všem co četli první díl!! Budete se určitě bavit!! :-)

kejty91
21.07.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila! To je asi to nejhlavnější, co člověk musí vyjádřit. Byla plná zvratů což mě ke konci knihy hooodně překvapilo (negativně), jelikož se hlavní hrdinka po 99% celé knihy na posledních pár stránkách rozhodla nakonec se podvolit. Autorka mě napínala do samého konce - z názvu jsem měla celou dobu čtení za to, že tento příběh nedopadne dobře jako její minulé.

Líbilo se mito, byl to bestseller s prvky humoru a erotických představ. Přišlo mi to velmi reálné a člověk si zavzpomíná na své fantazie. Mě ta kniha pořádně vzrušila.

Po četbě v současnosti prožívám knižní kocovinu!

Lucka.79
02.07.2014 4 z 5

Opět klasická odpočinková kniha, jako předchozí díly této série. Hlavní hrdinka si získala moje sympatie, nebyla to ukňouraná dámička, věděla co chce. Takže pokud hledáte příjemný relax s knihou, určitě nesáhnete vedle.

Lennji
02.07.2014 5 z 5

Tuto knihu jsem měla přečtenou za 1 den. Krásně se četla, byla jemná a vzrušující, nebyla přeslazená.. Po druhém nepovedeném díle jsem třetímu moc nedávala, ale opravdu překvapil a teď se budu těšit na čtvrtý díl :-)

malazluta
01.07.2014 2 z 5

Nemůžu si pomoct, ale podle mě má úroveň jednotlivých dílů této série klesající tendenci. První díl mě bavil, ale toto je pro mě pouze slabším průměrem.