Manželský omyl

Manželský omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191947/bmid_manzelstvi-s-miliardarem-manzelsky--Vdl-191947.jpg 4 839 113

Některé věci se zřejmě nikdy nezmění. Například to, že Carina Conteová je v očích rodiny stále ještě malou holkou. Ačkoliv nedávno dokončila vysokou školu a nastoupila do nové společnosti svého staršího bratra Michaela. Shodou okolností se přesně v té době ujímá pozice ředitele společnosti Max Grey, Michaelův nejlepší kamarád a mimochodem také muž, do kterého byla Carina v dětství bláznivě zamilovaná. Max sice ví, že Carina je z mnoha důvodů „zakázané ovoce“, jenomže oba to k sobě přitahuje více, než by bylo v této situaci zdrávo. Když je po společně strávené noci přistihne Carinina matka, je jasné, že se podle staré italské tradice musejí vzít. Max je zoufalý, Carina rozzuřená, oba ale smýšlejí stejně – tohle se nemělo stát, tohle byl omyl…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Mistake , 2012

petulkapeta
03.06.2020 5 z 5

Tak Carina mi připomněla Alexu..milovala ho už dááávno a rozhodně to nebyl Omyl jen na to oba potřebovaly čas..

Ála1968
24.05.2020 3 z 5

Knihou jsem se nakonec prokousala,ale chtěla jsem to po půlce vzdát.Autorka měla nechat první díl a asi by to stačilo.Zbývající jsou stejné,do dalšího už se ani pouštět nebudu.Přestalo mě to bavit.A to jsem si mezi předchozími díly dala 14 dní pauzu,abych to vůbec dočetla.

Juvka
08.04.2020 5 z 5

Oddechová literatura pro ženy, ale tento díl mě třeba osobně bavil víc než ty díly předtím.

Myška43
25.03.2020 4 z 5

Tuhle autorku jsem si oblíbila. Pro mě to jsou pohádky pro ženy, které si potřebují odpočinout od reality všedních dní. Carina mě mile překvapila. Z najivní dívenky vyrostla dospělá žena, která ví, co v životě chce.

Peetullka
22.09.2019 3 z 5

Nejlepší díl :-) Ale prostě neskutečně romantická pohádka na nedělní dopoledne, když potřebujete vypnout a nepřemýšlet.

petraj30
14.08.2019 3 z 5

Zatím nejlepší díl, byla jsem celkem překvapená. Carina nebyla žádná ufňukaná puťka, ale na konci mi přišla až moc tvrdá na Maxe ( ale v předchozích dílech z toho chlapci vyšli celkem lacino, tak tady se role obrátily), jsem zvědavá na 4 díl

Izabell
13.08.2019 3 z 5

Tak já nevím... třetí kniha v řadě a třetí kniha prakticky totožná jako předchozí dvě. Nějak to postrádá šmrnc. Jako odpočinkové čtení dobrý, ale strašně rychle se toho člověk "přejí". Do posledního dílu se mi ani nějak nechce... Mám pocit, že už teď vím, jak se to bude vyvíjet a to je prostě škoda

Pejuška
28.07.2019 5 z 5

Suprová oddychovka, velmi jsem si oblíbila jejich matku, jak je houževnatá a jde si za svým cílem. A Carina se vybarvila, našla zalíbení v uměleckých aktech, kdo by to byl do ní řekl :)

Skalara
27.03.2019 5 z 5

Tahle série je prostě zajímavá a skvělá. Už se těším na poslední díl.

LuciKo
19.03.2019 3 z 5

Nemůžu se rozhodnout, jestli 3 nebo 4, dala bych asi i 4 hvězdičky, ale první díl ode mě dostal tři a tento se mi líbil zhruba stejně :) postavy tentokrát moc sympatické :)

TerezaMondeková
10.03.2019 3 z 5

Zatím nejlepší díl z celé série. Není to jako předchozí díly, u kterých jsem se asi až do poloviny nudila, ale v téhle knize mě to bavilo hned od začátku. Jsou tam i okamžiky, u kterých jsem se musela zasmát, ale i okamžiky, u kterých jsem se chytala za hlavu, jak mohla tohle autorka vymyslet a napsat. Ale tady jsem nebyla sice zvědavá a napjatá od začátku až dokonce, jak to dopadne, protože to všichni víme, ale bavilo mě to. Je to skvělá oddychovka na vypnutí. A taky oceňuju, že na konci to bylo jiné než v předchozích dílech. Na konci téhle knihy to bylo překvapivé a taky mu to hlavní hrdinka moc neulehčila, což se o ostatních hlavních hrdinkách v předchozích dílech říct nedá.

micha-ella
17.12.2018 1 z 5

Aby mi nezmizel komentář, musela jsem kliknout na přečteno. Ale tuhle knížku jsem odhodila po první kapitole, bohužel. To že je světový bestseller? Světový?? Páni, kam ten svět spěje! Přeskoky jsem se ujistila, že je to něco jako trapná růžová telenovela.

nai.ivka
13.12.2018 2 z 5

Čtvrtý díl už nebudu číst a další knihy autorky si nechám ujít. Už mi to přišlo až moc hloupé.

Konhy
26.10.2018 3 z 5

Nenadchlo ani neurazilo, bavilo mě to, ale ten rychlý konec mi pokazil zážitek z celé knížky..

nikolryskova
08.10.2018 4 z 5

Příjemná oddechovka :-)

mariva
21.05.2018 5 z 5

V podobném duchu jako předcházející díly, příjemné je setkání se známými postavami. Nenáročná odpočinková četba.

LadyHip
18.03.2018

Hezký příběh, jen bych ho klidně snesla bez svatby a té pitomosti s kouzelnou knihou. Rozumím, že se tím svazují všechny příběhy do série, ale místy už to uráží inteligenci čtenářek... Ale stejně jako jindy - milá nenáročná oddechovka na sychravé odpoledne.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Szekynka
02.03.2018 4 z 5

U třetího dílu mě už trochu nebavil ten předem rozdaný scénář, odpočinkové čtení.

Amitiel76
19.12.2017 2 z 5

Knihu jsem přečetla, ale nevím,jestli seberu odvahu i k čtvrtému dílu....
Jak už jsem řekla minule...kniha není špatná. Autorka má příjemný styl psaní. Líbí se mi...Ale bohužel, příběh postrádá jakýkoliv děj. Nemá to žádný spád. Žádná zápletka, žádné napětí, žádný ohňostroj emocí....U čtení usínám, a když se druhý den ke knize vrátím, vůbec netuším, o čem jsem vlastně předchozí den četla.
Za mě si myslím, že kdyby autorka skončila hned po prvním díle, bylo by to fajn čtení. Tohle je děs běs :-) Nudné, natahované, v každé části schodný děj...stále omílaný pořád dokola. Jako námět pro jeden román - perfektní. Ale celá série? To jako fakt? :-)
Na přečtení čtvrté části si musím dát chvíli pauzu. Ale věřím, že to jednoho dne dám :-D