Manželský omyl

Manželský omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191947/bmid_manzelstvi-s-miliardarem-manzelsky--Vdl-191947.jpg 4 839 113

Některé věci se zřejmě nikdy nezmění. Například to, že Carina Conteová je v očích rodiny stále ještě malou holkou. Ačkoliv nedávno dokončila vysokou školu a nastoupila do nové společnosti svého staršího bratra Michaela. Shodou okolností se přesně v té době ujímá pozice ředitele společnosti Max Grey, Michaelův nejlepší kamarád a mimochodem také muž, do kterého byla Carina v dětství bláznivě zamilovaná. Max sice ví, že Carina je z mnoha důvodů „zakázané ovoce“, jenomže oba to k sobě přitahuje více, než by bylo v této situaci zdrávo. Když je po společně strávené noci přistihne Carinina matka, je jasné, že se podle staré italské tradice musejí vzít. Max je zoufalý, Carina rozzuřená, oba ale smýšlejí stejně – tohle se nemělo stát, tohle byl omyl…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Mistake , 2012

smejkalova.m
20.06.2015 5 z 5

Miluju tuto sérii :-)

rajen
06.06.2015 2 z 5

Potřebovala jsem nějakou oddychovku po náročnější četbě, v knihovně jsem šáhla víceméně naslepo po této knize hlavně z důvodu té zlaté placky, ale prostě na červenou knihovnu už asi nejsem. Nevtáhlo mě to do příběhu. Předchozí díly jsem nečetla a ani číst nebudu.

Katera
16.05.2015 4 z 5

Tenhle díl nebyl špatný, ale asi mě chytil o trošičku míň než ty dva předchozí. Je to příjemná oddychovka, kterou zmáknete za pár večerů. Romantika a erotika, zkrátka nenáročné čtení, které přijde občas vhod.

kklepkaa
06.05.2015 1 z 5

Přeci jen jsem se odhodlala a do knihy se pustila a zas tak moc jsem nelitovala. Rozhodně se autorka vrátila k úrovni prvního dílu, i když kopírka tady taky proběhla. Příběh byl ale zajímavější a udělaly to asi i postavy. Je tam pár blbostí, kdy se postavy chovají naprosto debilně ale jinak je to příjemná oddechovka, která nikterak neurazí, pokud nečekáte příliš. Což u tohodle typu litaratury rozhodně nelze :-)

michaela5007
26.04.2015 5 z 5

Kniha je zajímavá a pro mě velmi čtivá

jitka7
05.04.2015 3 z 5

Takové klidné počtení, čekala jsem víc, jelikož se mi první díl této série (Manželská smlouva) velice líbil. Není tu tolik humoru. Trošku mě to zklamalo.

Terry11
13.03.2015 odpad!

Totální zklamání. S červenými knihovnami a harlekýnkami nemám příliš zkušeností, ale tohle tedy bylo strašné. Obsahově, stylisticky, originalitou. Ano, neměla jsem to číst, přiznávám, moje chyba, však už to také neudělám.

Michaela91
23.02.2015 4 z 5

Pohodové, klidné čtení. Tato série se čte sama a myslím že je povedená.

danae1515
13.02.2015 2 z 5

Neodložila jsem ji jen proto, že každou knihu dočtu.
Podle mého názoru této knize nepřísluší zlaté razítko světového bestselleru.
Takové nějaké nijaké, nemastné - neslané, necítila jsem tam tu hlubokost, emoce, jednoduché, průhledné.... až hloupé. A něco rušivého i v překladu, strohost, úsečnost.... nevím.
Pro mě to byl "čtenářský omyl". Po dalších dílech rozhodně nesáhnu.
Dvě hvězdičky autorce za čas, který tomu věnovala.

Antoaneta
12.02.2015 4 z 5

Další moc pěkný příběh od této autorky přečetla jsem za jeden večer.Pěkná milá kniha.

Charlotta30
09.02.2015 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem předchozí dvě knihy a přečetla jsem jedním dechem i tento díl. Kniha má hezký romantický příběh s nádechem erotiky :-)

barbuskaa
28.01.2015 5 z 5

Tenhle díl z celé série je pro mě nejlepší.. přečetla jsem ho za jeden den a když jsem dočetla, bylo mi líto, že už nemám co číst.. sérii jsem přečetla na přeskáčku, co je trošku škoda, protože díly na sebe pěkně navazují... určitě se k této sérii vrátím a určitě si dám pozor na to, abych jí četla správně za sebou :) určitě doporučuji :)

LucyNej
23.01.2015 5 z 5

Jedním slovem úžasné! Jako všechny ostatní díly!

renataab
17.01.2015 3 z 5

Třetí díl série byl pro mě o něco zábavnější než předchozí, ale stále jde o velmi jednoduchou zápletku, snadno předvídatelný konec. Oceňuji zejména první dvě třetiny, ve třetí třetině už to bylo fakt jak v červené knihovně - nejdřív chtěla ona - on ne, pak chtěl on a ona ne... Je to podle mého něco mezi třetí a čtvrtou hvězdou.

Laf
10.01.2015 4 z 5

Oddechovka pro dlouhé večery :) A o zajímavé zápletky není nouze v tomto díle :)

Pája-91
02.01.2015 5 z 5

3. díl této série a stále nenudí :-) Kolik se toho dá napsat o jedné rodině :-)

kikies
27.12.2014 4 z 5

Podle mě o drobet lepší než předchozí dva díly, ovšem stále pouze příjemná eroticky laděná oddechovka.

PomněnkaPrvní
08.12.2014

Slabé, lehce zapomenutelné. Příběh stejný jako dva předchozí, teď už si ani neuvědomím, co který pár vlastně zažil. Ale na oddych a pohlazení po duši, proč ne.

jitka1661
03.12.2014 4 z 5

Pěkná oddechovka, je to klasická červená knihovna. Tak pokud chcete jen tak plynout čtěte.

K-afe
02.11.2014 5 z 5

Krásná oddychovka. Možná, že se mi tento díl líbil ze všech nejvíc. Kniha není zbytečně přeslazená a čte se skvěle.