Manželský omyl

Manželský omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191947/bmid_manzelstvi-s-miliardarem-manzelsky--Vdl-191947.jpg 4 839 113

Některé věci se zřejmě nikdy nezmění. Například to, že Carina Conteová je v očích rodiny stále ještě malou holkou. Ačkoliv nedávno dokončila vysokou školu a nastoupila do nové společnosti svého staršího bratra Michaela. Shodou okolností se přesně v té době ujímá pozice ředitele společnosti Max Grey, Michaelův nejlepší kamarád a mimochodem také muž, do kterého byla Carina v dětství bláznivě zamilovaná. Max sice ví, že Carina je z mnoha důvodů „zakázané ovoce“, jenomže oba to k sobě přitahuje více, než by bylo v této situaci zdrávo. Když je po společně strávené noci přistihne Carinina matka, je jasné, že se podle staré italské tradice musejí vzít. Max je zoufalý, Carina rozzuřená, oba ale smýšlejí stejně – tohle se nemělo stát, tohle byl omyl…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Mistake , 2012

ardeas
28.08.2017 1 z 5

Mám rada knihy s erotickým podtextom, lebo často z toho vzídu vtipné situácie. Pri tejto autorke to nie je ani vtipné, ani vášnivé. Je to príšerne ploché a pre mňa to bola nuda, ktorá každou ďalšou knihou sa len zhoršuje.

Apropó - kniha kúziel? To ako fakt, na toto sa ide odvolávať autorka...?

Acquenta
29.05.2017 2 z 5

Tohle byl nejen manželský, ale i spisovatelský omyl. Zase jedna knížka o samolibých a bezcharakterních pracháčích plná nesmyslných romantických žvástů. Připomínalo mi to ty americké telenovely, které tak nemusím :-) Takže za mě opravdu ztráta času...

havrmoni
29.03.2017 5 z 5

Líbí se mi to čím dál víc. Je mi jedno co to připomíná,je to nenáročný a k tomu hezky napsaný. Celá série je o manželství,je to hlavní téma,proto jsou si příběhy podobné. A skoro každá kniha tohoto žánru končí svatbou a nikoho to nepřekvapí. Proč tedy svatbu neposunout na začatek či doprostřed? :)

Gretka66
01.02.2017 3 z 5

Odpočinková.

xindl007
24.11.2016 4 z 5

I třetí knížka ze serie byla pěkná a stála za to. Ještě někde musím sehnat tu poslední,ať mám ságu rodiny Conteových a jejich přátel kompletní.

Mellisek
21.09.2016 3 z 5

Nemohu si pomoc , knihy od autorky nejsou špatné. Ale je to jak mlýt mlýnkem na kávu. Je jedno jakou kávu tam dáš, princip zůstane stejný. Dá se říct defakto ten samý příběh 1,2 i 3.díl.. Jen jiná osoba, jiná zápletka výsledek stejný. Dočtu 4.díl jen protože nesnáším rozečtené série byť na sebe nenavazují. (volně) A tím končím.. Série není špatná ale je to opravdu totéž. Škoda že autorka není více kreativní aspoň o se týče téhle série

Paluska
10.09.2016 4 z 5

Jsem překvapená, že mě ani ve třetí knize autorka nezklamala.. Opět se to četlo samo a bavila jsem se :-)

pichova.veru
05.08.2016 5 z 5

Perfektní kniha, autorku miluju :)

petra4080
20.07.2016 2 z 5

Pro mě to tedy bestseller rozhodně není, ale příjemné počtení na jedno odpoledne ano.

kik68
12.07.2016 5 z 5

Tenhle díl byl dokonalý. Prostě nejlepší. Maxe jsem si zamilovala a když ta kniha skončila tak jsem málem uronila slzu.

helena19
06.07.2016 5 z 5

Zase jsem byla úplně nadšená..dokonce si myslím, že zatím nejlepší díl.

mazlak
20.06.2016 5 z 5

Carina sice místy neví co chce, ale jinak super. Tato celá série mne tak zaujala, že i ostatní knihy zatím odkládím a vrhám se na poslední díl. Doufám, že i tento bude tak skvělý. Doporučuji.

Pedruska01
30.04.2016 5 z 5

Člověka to dokáže opravdu chytnout a nepustit. Je to napsáno velmi svižným tempem, takže jak jsem mohla, tak jsem četla a jen neochotně knihu odkládala. Všechny postavy jsou sympatické a naprosto bezproblémové, fakt si je člověk dokáže nahned oblíbit. A je fajn, že i z předešlých dílů se páry objevují, leč s menším prostorem. Prostě romantický příběh, jak s útrapami, tak s humorem, což je naprosto skvělá kombinace. Oddechovka, jak má být. Jsem hrozně zvědavá na poslední článek se série, aby skládačka byla po kupě a těším se. :)

evelýny
23.11.2015 2 z 5

Tato kniha pro mě punc světového bestselleru rozhodně nesplňuje. Zápletky v knize jsou laciné - plytké - nepropracované. Jestli se kritériem pro získání označení ,,Světový bestseller" stává počet prodaných výtisků, tak to na tom lidstvo je dost bídně. Kniha se mi četla lépe než Manželská past.

Zdeňula
31.10.2015 5 z 5

Třetí krásná kniha, kterou jsem četla od Jennifer Probst a opět autorka nezklamala zajímavých dějem a krásným koncem. Těším se na další knihy...

mysacka
22.10.2015 5 z 5

Za mě asi nejlepší díl, u kterého jsem se bavila.. podle mě je srovnatelný s druhým dílem, co se týká kvality. TAto autorka mě baví a knihy od ní doporučuji

Haňulec
03.10.2015 5 z 5

Velmi zajímavá kniha s poutavým dějem. Několikrát jsem se u knížky i zasmála, nad určitými situacemi, ve kterých se objevila její matka. Knihu mohu jen doporučit :-)

LadyCotton
06.09.2015

Příjemné odpočinkové čtení, kterému nechybí lechtivé odstavce. Líbil se mi styl psaní autorky - děj pěkně odsýpal a postavy byly sympatické. Na dovču či na dlouhé zimní večery je to ideální četba

cukrovka
28.07.2015 4 z 5

Příjemná oddychovka na dovolenou.

kika 13
29.06.2015 4 z 5

Perfektní série.Romantika a láska to se krásně čte.