Manželský omyl

Některé věci se zřejmě nikdy nezmění. Například to, že Carina Conteová je v očích rodiny stále ještě malou holkou. Ačkoliv nedávno dokončila vysokou školu a nastoupila do nové společnosti svého staršího bratra Michaela. Shodou okolností se přesně v té době ujímá pozice ředitele společnosti Max Grey, Michaelův nejlepší kamarád a mimochodem také muž, do kterého byla Carina v dětství bláznivě zamilovaná. Max sice ví, že Carina je z mnoha důvodů „zakázané ovoce“, jenomže oba to k sobě přitahuje více, než by bylo v této situaci zdrávo. Když je po společně strávené noci přistihne Carinina matka, je jasné, že se podle staré italské tradice musejí vzít. Max je zoufalý, Carina rozzuřená, oba ale smýšlejí stejně – tohle se nemělo stát, tohle byl omyl…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/191947/manzelstvi-s-miliardarem-manzelsky--Vdl-191947.jpg 4.1588

Manželství s miliardářem (3.)

Vydáno:, Ikar (ČR)

The Marriage Mistake (2012)

Kniha Manželský omyl

Skalara

Tahle série je prostě zajímavá a skvělá. Už se těším na poslední díl.

LuciKo

Nemůžu se rozhodnout, jestli 3 nebo 4, dala bych asi i 4 hvězdičky, ale první díl ode mě dostal tři a tento se mi líbil zhruba stejně :) postavy tentokrát moc sympatické :)

TerezaMondeková

Zatím nejlepší díl z celé série. Není to jako předchozí díly, u kterých jsem se asi až do poloviny nudila, ale v téhle knize mě to bavilo hned od začátku. Líbí se mi, že je to erotika smíchaná s romantikou a není to, jako v jiných knihách, kde to působí jako porno. Jsou tam i okamžiky, u kterých jsem se musela zasmát, ale i okamžiky, u kterých jsem se chytala za hlavu, jak mohla tohle autorka vymyslet a napsat. Ale tady jsem nebyla sice zvědavá a napjatá od začátku až dokonce, jak to dopadne, protože to všichni víme, ale bavilo mě to. Je to skvělá oddechovka na vypnutí, protože u tohohle nemusíte moc přemýšlet. A taky oceňuju, že na konci to bylo jiné, než v předchozích dílech. Na konci téhle knihy to bylo překvapivé a taky mu to hlavní hrdinka moc neulehčila, což se o ostatních hlavních hrdinkách v předchozích dílech říct nedá. V téhle sérii to byla příjemná změna. Rozhodně půjdu do 4 dílu.
Hlavní hrdinka se mi líbila. Byla to příjemná změna. Žádná sexbomba, co si myslí, že umí všechno, že po ní každý chlap jde.... Ze všech hlavních hrdinek se i líbila asi nejvíce. A to hlavně proto, že to na konci hlavnímu hrdinovi neulehčila :-D
Hlavní hrdina....klasika. Chlap co střídá holky jako ponožky, určuje si pravidla, aby si držel odstup od holky, kterou ve skutečnosti miluje a bojí se ukázat své city, protože si myslí, že je pro ní moc dobrý....fakt klišé....je to skoro všude. A až pak si uvědomí, že ji miluje a chce ji....nuda. Chce to nějakou novinku.

micha-ella
17.12.2018

Aby mi nezmizel komentář, musela jsem kliknout na přečteno. Ale tuhle knížku jsem odhodila po první kapitole, bohužel. To že je světový bestseller? Světový?? Páni, kam ten svět spěje! Přeskoky jsem se ujistila, že je to něco jako trapná růžová telenovela.

nai.ivka
13.12.2018

Čtvrtý díl už nebudu číst a další knihy autorky si nechám ujít. Už mi to přišlo až moc hloupé.

Konhy
26.10.2018

Nenadchlo ani neurazilo, bavilo mě to, ale ten rychlý konec mi pokazil zážitek z celé knížky..

nikolryskova
08.10.2018

Příjemná oddechovka :-)

mariva
21.05.2018

V podobném duchu jako předcházející díly, příjemné je setkání se známými postavami. Nenáročná odpočinková četba.