Manželská smlouva

Manželská smlouva https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/bmid_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 4 1384 259

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Bargain , 2012

katerina2660
22.06.2016 4 z 5

I přesto, že hned na začátku tušíte, jak to celé skončí, tak kniha ve velmi čtivá a příběh hezky napsaný.

helena19
11.06.2016 5 z 5

Po dlouhé době jsem přečetla knížku za jeden jediný den..S touto knížkou mi stránky ubíhali tak rychle, že jsem z čista jasna byla u epilogu... Téma této knížky je pro mě srdcovou záležitostí, protože miluji filmy se stejnou tématikou a zajímalo mě jak to bude vypadat, když si to jen přečtu a nebudu to sledovat v televizi s krásnými herci :D Musím uznat, že čtení je daleko lepší, protože má fantazie a to jak jsem si dokázala Nicka Ryana představit bylo úžasný a hlavně on podle autorčina popisu ve mně vyvolal pocit, že je nesmírně sexy a vypadá přesně jako vysněný kluk :D prostě po dlouhé době jedna z knížek, kterou si ráda přečtu znovu a která patří mezi mé nejoblíbenější! :) Jasně bylo to docela prozíravý čtení, ale co na tom? Není to o tom držet nás v napětí, ale vyvolat v nás představy právě onoho sexy muže :3 :3 :D a tak prostě DOPORUČUJI VŠEM!!!! :)

pichova.veru
23.04.2016 4 z 5

Četla jsem od autorky Hledání vytouženého dne a Hledání dokonalé lásky, autorka píše skvěle, oddychovka jak má být. Čtivá a lechtivé scény pěkně popsané :) a ano, od začátku je jasné jak to dopadne, takové malé klišé :)

Haldasha
02.04.2016 3 z 5

Ideální jako oddychovka a když toužíte po nějaké to romantice.... Od začátku je jasné jak to dopadne....

Luciga
16.02.2016

Kdo má rád romantické knihy, asi si přijde na své :). Poměrně čtivá kniha, vcelku neotřelý příběh. Nebylo zde nic, co by mi jakkoliv vadilo. Pro mne je to ten typ zcela oddychového čtení, ke kterému se dostanu jen občas (jj byla jsem nemocná a "těžkého" čtení už jsem měla dost :)).
Záměrně nehodnotím pomocí hvězd, protože pokud to srovnám s knihami, jež čtu s plným zaujetím, musela bych dát maximálně 2*. Což ale asi neodpovídá neb na svůj žánr je dle mého kniha docela povedená.

kklarysek
06.02.2016 3 z 5

Vzhledem k hodnocení, jsem asi čekala moc. Od začátku bylo jasné, jak to dopadne, ale místy jsem se u knihy i usmívala. Příjemná oddychovka.

Macinka-a
29.01.2016 3 z 5

Četla se hezky, tak jsem si půjčila i další dily a zklamání. Pořád to samé, jen jiná jména ....

Aichah
03.01.2016 3 z 5

Prima oddechovka s předvídatelným koncem už od začátku :)

evelýny
23.11.2015 3 z 5

Kniha se dobře četla, ale hlubokou myšlenku v ní nehledejte. Děj je naivní, přesto se nad ní bavíte. Skvěle jsem se nad ní odreagovala, pobavila a o tom to je. Do bestselleru to z mého pohledu má hóóóóódně daleko.

warca
26.10.2015 4 z 5

Pěkné čtení, i když se mi do knihy nechtělo, tak se mi nakonec líbila.

mysacka
22.10.2015 5 z 5

Výborné čtení, skvělá oddychovka.. přečteno během chvíle. Určitě knihu zařadím do své knihovny a časem se k ní vrátím.

zelvickaalenka
20.10.2015

povedené, vtipné.. celou sérii můžu jen doporučit :-)

avalonek
15.10.2015 5 z 5

Velice podařená kniha.Zase něco,co má pěkný děj a je to o něčem..Příběh se hezky četl,nebylo to nijak přehnané a bylo vzrušující to napětí mezi nimi..Velice se mi líbí psaní této autorky,i když můžu říct,že tenhle díl se mi líbil nejvíc.Je super,že u dalších dílů se autorka znovu zmiňuje o této dvojici.Za mě moc dobrý počteníčko..

Evule114
15.10.2015 5 z 5

Knížka byla opravdu vydařená, už jsem četla jednu knížku od Jennifer a také se mi líbila, určitě si přečtu i následující.. rozhodně ji doporučuji všem, jen ten konec byl opravdu zvláštní, takže nemám potuchy, jestli ten Michael tam sehraje ještě nějakou roli...

mysacka
07.10.2015 5 z 5

Mě se kniha velmi líbila, pohodá oddechovka.. měla jsem přečteno během dvou dnů. Doporučuji. Jsem zvědavá na další díly, ale co jsem se dívala vše se pak bude asi točit kolem rodii Conteových.. mám ráda knihy jako dublin street, kde se ještě prolíná trochu život těch předešlých párů nebo se tam zmiňují, tak uvidíme, jestli tato série knih bude také taková. :-)

lea6493
04.10.2015 4 z 5

na knize se mi líbil příběh, který mi přišel více propracovaný než u jiných knih tohoto žánru. Bylo to díky tomu čtivé.

Haňulec
02.10.2015 5 z 5

Tak kniha se mi velice líbila. Sice měla velice předvídatelný děj, ale byla moc hezky napsaná a děj byl poutavý. Knihu jsem četla dokavaď jsem nedočetla. Mohu jen doporučit :-)

1v8na
11.09.2015 5 z 5

Příběh se mi velmi líbil. Byl propracovaný a citově opravdu hodně silný. Hodně jsem ho prožívala s hlavní hrdinkou. Hodně se divím, že do něčeho takového vůbec šla, zároveň ji ale i obdivuji. Už teď se těším na další příběh od této spisovatelky a to konkrétně Nickovy sestry Maggie a doufám, že v té knize bude zmínka i o Alexe.

eva6572
02.09.2015 5 z 5

Prijemna oddychovka, sympaticti hlavni hrdinove, kniha se mi moc libila a pres jednoduchost a predvidatelnost jsem se velice snadno a rada prenesla. Neskrcene dialogy, vkusne popsany sex, proste pohoda. Doporucene vikendove cteni.

Pet007
07.08.2015 4 z 5

Knihu jsem přečetla také za jediný den. Milá romantická oddychovka.

sex pro ženy

Jennifer Probst