Manželská past

Manželská past https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181425/bmid_manzelska-past-NZi-181425.jpg 4 935 158

Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně „žhavé zboží“ – pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků – jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho „vyvolená“ zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Trap , 2012

mazzone
11.06.2014 3 z 5

oddychové čitanie :D

lela25
16.05.2014 4 z 5

Kniha mě bavila,ale od začátku bylo jasné jak to dopadne :)

Beni
15.05.2014 4 z 5

Líbila se mi o něco méně než díl první, ale opět nezklamala... Doporučuji:-D
Za mně 4*

Patamata
14.05.2014 5 z 5

Bavila mne, i jsem se zasmála :)

Erinien
26.04.2014 3 z 5

Vůbec nelituji, že jsem si tuhle knihu koupila. Je to velmi dobrá Harlequinka.:)

Siu83
12.04.2014 5 z 5

Pohodové čtení

Bet
10.04.2014 3 z 5

Je to odpočinková knížka :) příběh mě bavil.

Bee
09.04.2014 3 z 5

Pokračování Manželské smlouvy není nijak závratně skvělé, je to spíš taková oddechovka a s tím jsem do toho šla. Celý děj se vlastně odehrával podle stejné osnovy jako díl první, ale i tak mě to bavilo, občas člověk asi potřebuje podobný žánr.. Každopádně zápletka je naprosto klasická - citově uzavřená žena s tajemstvím, a sexy, vášnivý ital. Každopádně se mi líbil smysl pro humor a zábavné okamžiky, které se tu udály a to beru jako plus. Není to nic závratného, ale na odložení očí to perfektně stačí :)

bowlly
07.04.2014 4 z 5

Závěr je divný...prostě se mi konec nelíbil

Samira
07.04.2014 4 z 5

Moc pěkná knížka, mile mě překvapila, tolik jsem od ní nečekala. Nevím proč nějak se mi do ní původně nechtělo, asi proto, že zápletka se mi zdála krkolomná. V tom jsem se nespletla zápletka byla přesně taková, proto 4 hvězdy. Ale zbytek knížky se mi moc líbil. Italské prostředí i hlavní hrdinové, nemám co bych vytkla. Na třetí díl jsem zvědavá Carina se zdála sympatická, ale úvodní zápletka s nuceným manželstvím je až humorná. Tak uvidíme.

Mi-šu-le
06.04.2014 5 z 5

Druhý díl tetralogie mě nezklamal a už se těším, až v květnu vyjde díl třetí. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Doporučuji.

Rup
06.04.2014 3 z 5

Téma velmi, ale velmi otřepané. Pominu-li ten nekonečný závěr, napsáno je to výborně. Jako moderní pohádku pro děvčata 8 do 108 doporučuji.

kejty91
02.04.2014 4 z 5

kniha měla téměř totožný děj jako první díl - manželská smlouva - téma falešného manželství autorku asi baví ale asi postřehla, že to baví i ostatní....děj byl krásná romantika plná zvratů...knihu vřele doporučuji, jedině, co mě zklamalo byl konec.

Nuttelka
02.04.2014 5 z 5

Opět skvělá kniha, četla se sama a moc mě bavila. Těším se na další díl :-)

Hančiči
31.03.2014 3 z 5

Kniha je velice zajímavá, čtenář nepozoruje jen vztah páru, ale vnímá i život a vztah v rodině. Autorka i když se stala manželkou a matkou zůstala nadále puberťačka co dokáže psát tak aby dívka chápala že život má i tu špatnou stránku, ale že i z těch nejhorších chvílí vznikne něco co si zapamatujete navždy. Kniha se mi líbila, velmi se těšim na další díl a moc si přeji aby fialová knížka doputovala k hodně dalším dívkám. Ode mě tři hvězdičky, autorka, děj a ukázka silných rodinných vztahů.

uarda
26.03.2014 5 z 5

Parádní jako první díl (Manželská smlouva), přečteno jedním dechem a opět nezklamala, bavila jsem se jak už dlouho u žádné knížky :-) Vřele doporučuji.

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Příjemné oddychové čtení. Stejně jako u prvního dílu má kniha spád. Doporučuji.

smaille
18.03.2014 4 z 5

I já byla více nadšená z manželské smlouvy, ale jinak příjemné oddychové čtení

evafort
16.03.2014 4 z 5

Dávám čtyři hvězdičky, Manželská smlouva se mi líbila trochu víc. Ale i tato kniha nezklamala, dobrá oddychovka, u které je od začátku jasné, jaký bude konec, takže klídek a žádné zklamání ani velké emoce.

Hřibče
13.03.2014 3 z 5

Četlo se to lehce, bylo tam hodně erotiky (asi si to doba žádá), mně se líbila italština, která tam často zaznívala. Celkově mi kniha přišla jako průměr, ale jako odpočinkové čtivo je to OK. ;)

pro ženy Itálie romantika

Jennifer Probst