Manželská past

Manželská past https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181425/bmid_manzelska-past-NZi-181425.jpg 4 935 158

Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně „žhavé zboží“ – pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků – jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho „vyvolená“ zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Trap , 2012

Maruš.D
04.08.2020 2 z 5

Už jsem to u jedné autorky zažila, kdy jsou knihy jak přes kopírák a liší se jen v maličkostech. Tady je to stejné, proto doporučuji si přečíst první díl, pak něco jiného a teprve po chvilce se vrátit zpět k této sérii. Jinak se můžete docela nudit.
Stejně jako u jedničky, i tady to bylo příjemné oddychové čtení, které naštěstí není zdlouhavé. Meggie mi moc neseděla, ale na jednu stranu její chování chápu.
Byli zde vtipné pasáže, romantika, erotika a hodně povahových rysů, které je nutili jednat tak, jak jednali.

Vendulik
29.07.2020 3 z 5

Kniha má velice podobný dej jako první díl. Jsou tam malé odlišnosti, ale i tak kniha mě docela bavila, i když jsem věděla, jak příběh dopadne.

Jája92
20.07.2020 4 z 5

Jedna z těch romancí, která mě bavila číst, aniž bych vzdychala nad plytkým dějem.

MarkétaI.
20.06.2020 4 z 5

(SPOILER) Druhý díl je podobný prvnímu. Opět je tu falešná svatba, lhaní všem okolo, sex, zamilovanost a nakonec proslov chlapa, který ženské srdce obměkčí. A z toho vzejde oddechová, nenáročná a čtivá kniha, kterou člověk přečte za jedno odpoledne :-)

petulkapeta
02.06.2020 4 z 5

pekny přiběh,ano podoba s prvnim tu je,ale dalo se to čekat,ne? i tak je to prijemne cteni :)

Adris
31.05.2020 2 z 5

Nic moc..trochu nuda..asi, že čtu už třetí Probst po sobě a vidím stále se opakující vzorec. Ale i tak to byl slabší díl, než je zvykem.

Ála1968
24.05.2020 3 z 5

Tak nějak mi přijde tento díl podobný s prvním.Doufám,že ve zbývajících se bude trochu něco dít

FairyD.
13.04.2020 5 z 5

Pekná hlavá myšlienka,podobná prvej časti. Sympatické postavy, humorom pretkané situácie. Pred koncom samozrejme nechýba mini zvrat.

Juvka
08.04.2020 5 z 5

Příběh knihy je hodně podobný první dílu série. Ale jako beletrie pro ženské pohlaví naprosto perfektní.

Jejunka
30.03.2020 3 z 5

Podobné prvnímu dílu ů. Až se mi nechce číst další díly. Obávám se že tahle série bude pořád dokola.

Myška43
05.03.2020 3 z 5

Zajímavá kniha, moc jednoduchý příběh, jsou mnohem lepší.

Mondaika
27.02.2020 2 z 5

Kniha jenz mi prisla lepší nez první díl. Avsak volne pokracovani s propojenim knihou lasky se mi líbí. Když chcete verit n happy end sáhněte po teto knížce...

ovecka535
24.02.2020 5 z 5

Odpočínková kniha na odpoledne

Janík511
27.01.2020 4 z 5

Opět jedna velká sladká tečka.

MimiNinaFuraha
04.11.2019 4 z 5

Stejně jako první kniha z této série byla i tato sladká jako cukrkandl. Velmi podobný příběh zasazený do Itálie. Oddechová četba na jeden podzimní večer. Budete-li mít chuť na něco romantického, klidně po knížce sáhněte. Já jsem přeslazená až až. A to mám další dil doma.

Ivet1990
10.10.2019 2 z 5

Děj mi přišel jako i prvního dílu s rozdílem, pár detailů.

Peetullka
06.09.2019 3 z 5

Uff .. jsem přeslazená :D
Ale jak jsem psala u předešlého dílu, oddechovka u které se člověk i zasměje :-)
Sladké a velmi romantické dvě a půl hodinky čtení.
Jednohubka u které nemusíte opravdu přemýšlet, jen vypnout !

petraj30
12.08.2019 2 z 5

Takový průměr. Po přečtení prvního dílu jsem moc neočekávala. Nebyla tam žádná zápletka, děj nemastný - neslaný, takže nenadchl - neurazil, ale přečtu si celou sérii "kdyby náhodou"

Izabell
12.08.2019 4 z 5

Volně navazující druhý díl. Opět příjemná odpočinková kniha na relax.

asam
15.07.2019 3 z 5

Romány pro ženy - "červená knihovna" není zrovna můj šálek kávy, ale když už to je "světový bestseller" !!, tak jsem se do toho pustila. Přečetla jsem, k vodě na deku se to hodí.

pro ženy Itálie romantika

Jennifer Probst