Manželská past

Manželská past https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181425/bmid_manzelska-past-NZi-181425.jpg 4 935 158

Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně „žhavé zboží“ – pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků – jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho „vyvolená“ zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Trap , 2012

veronika5879
30.09.2014 4 z 5

Podle mého názoru asi nejslabší díl série, žádná tragédie to není, ale pro mě zůstane vždycky nejlepším dílem Manželský omyl. Jsem zvědavá na čtvrté pokračování.

barborelka
18.09.2014 3 z 5

Jelikož jsem byla poučená z předešlého dílu, že nemám čekat zázraky tak to kupodivu docela šlo. Líbila se mi mnohem víc než 1.díl

kikies
15.09.2014 3 z 5

Jednoduchá lehká erotika s pořádným happyendem - nenáročné, sladké a úsměvné, prostě něco jako pohádka pro dospělé. Ideální na jedno deštivé odpoledne... ;)

KriKri
14.09.2014 3 z 5

Po prvním díle trošku zklamání. Autorka měla zůstat v Americe, Itálie mi tam vůbec nesedí. Vůbec jsem si Michaela nepředstavovala jako sexy chlápka, ale jako slizkého Itala s dlouhými vlasy. Nevím, nevím jestli půjdu i do dalších dílů.

keselylenka
05.09.2014 4 z 5

Od první stránky víte, co bude dál a jaký bude konec, ale jako oddechovka dobré. Velké plus za mě je v tom, že hlavní hrdinka není divná naivka, ale docela normální ženská.

marasaj
23.08.2014 4 z 5

I druhý díl se mi líbil, je pravda že první díl se mi líbil více, ale i tak dávám 4 hvězdičky.

renataab
23.08.2014 2 z 5

Budu tady asi výjimka, ale mě se kniha nelíbila. Oddechové čtení na léto si představuji jinak.Od první kapitoly musí být všem jasné, jak vše dopadne. Ani první díl, ani druhý díl mě neoslovil. Víc už nebudu zkoušet.

Karolína18
19.08.2014 4 z 5

Tato kniha se mi tak líbila snad proto, že jsem se s postavou Maggie dokázala ztotožnit. Chápala jsem ji a neodsuzovala. Kdo by ale odolal upřímnému a milujícímu Michaelovi? Možná je kniha předvídatelná a hodně podobná prvnímu dílu, ale účel - přestat přemýšlet a nechat se pohltit - splnila.

zuzana4291
04.08.2014 3 z 5

nenáročná kniha z červené knihovny....prostě oddechovka s pohádkovým dějem a koncem

Kočičáci
03.08.2014 3 z 5

Stejně jako první díl série je i tento oddechové nenáročné čtení. Trošku mě mrzí, že příběh je prakticky totožný s Manželskou smlouvou....třetí knize dávám šanci :-)

Anre3
30.07.2014 3 z 5

Odpočinková kniha třeba na dovolenou. Nádech romantiky, sexu. Trošku předvídatelný konec.

modranka
24.07.2014 1 z 5

Tak, dámy, v prvom rade treba povedať, že táto kniha si skutočne nezaslúži pečať "svetový bestseller" .. vždy ma naštve, ak vydavateľ zneužije takúto značku a čitateľovi ponúkne trápny, tisíc razy opísaný príbeh falošného alebo dohodnutého sobáša. Príbeh si nezaslúži ani pevnú väzbu. Taliančina v texte pôsobila rušivo. Zvláštne bolo, že Michael mal anglický tvar mena, nie Michele v taliančine. Myslela som, že je to chyba prekladu, ale v originál verzii je to rovnaké. Ostatné talianske postavy boli ploché a stereotypné, Maggie bola vášnivejšia, než všetci Taliani dohromady.
Navyše druhá časť (zatiaľ tetralógie) je napísaná ako cez kopirák s prvou časťou. To čo chýbalo fabule deja, autorka doplnila sexom... sexom.... sexom...
Je mi ľúto, dávam len jednu hviezdičku aj to preto, že ide o súčasť série.

Ankavi
20.07.2014 4 z 5

Odpočinková nenáročná kniha - ideálně na dovolenou. Nijak neurazila ani nenadchla, utekla jako nic - trocha romantiky, trochu sexu...děj velice předvídatelný, ale na druhou stranu, k odreagování od starostí - proč ne? jak už mnozí pode mnou napsali, je to pohádka, odehrávající se v krásné Itálii - takže pro horké letní dny je kniha jak stvořená :-)

smejkalova.m
04.07.2014 5 z 5

skvělý :)) miluju tuhle sérii a těším se, až si přečtu další knihu :-)

Yana-66
29.06.2014 4 z 5

Opět knížka s klasickou pohádkovou tématikou. Vzala jsem si jí na dovolenou do Itálie a jelikož se tam děj odehrává, tak to pro mě bylo takové speciální a všem to doporučuji! Takže jestli se chystáte na dovču do Itálie, tuhle knížku s sebou :-)

raty
23.06.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila více než první díl. "Červenější" už snad být nemohla, ale dobře se četla. Pěkná pohádka, pokud potřebujete vypnout.

SindyEM
20.06.2014 3 z 5

Rovnako dobrá - možno o malinko horšia od Manželskej smlouvy...pohodové, romantické čítanie. Neprekvapí, neohúri, ale splní očakávania.. :)

sarka4699
19.06.2014 5 z 5

Krásné oddechové čtení, navíc odehrávající se v božské Itálii :) Rozhodně doporučuji, až budete mít náladu na pořádnou slaďárnu :)

Tobika
16.06.2014 4 z 5

Podle mne lepší než první díl. Postavy mi byly více sympatické než Nick a Alexa z prvního dílu. Tam se mi nelíbilo, jak hrubě jednal Nick s Alexou. Doporučuji jako nenáročné čtení.

NicaCola
15.06.2014 4 z 5

Kniha na mě opět udělala dojem, protože tuhle sérii jsem si vážně oblíbila! :) První díl se mi asi líbil o trošičku víc, ale i tak... přečteno jedním dechem a už se těším na třetí díl :)

pro ženy Itálie romantika

Jennifer Probst