Manželská past

Manželská past https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181425/bmid_manzelska-past-NZi-181425.jpg 4 933 158

Aby splnil otcovo poslední přání, musí si hrabě Michael Conte najít nevěstu. To by neměl být takový problém, vždyť Michael je rozhodně „žhavé zboží“ – pohledný a multimilionář k tomu. Celá věc má však několik drobných háčků – jednak tak musí učinit hodně rychle a jednak musí jeho „vyvolená“ zapadnout do domácnosti Michaelovy rodiny… která je původem z Itálie. Michael tedy vymyslí bezelstný plán, který navrhne své známé, volnomyšlenkářské a také velmi svůdné fotografce Maggie Ryanové: pokud bude po cestě Milána, kam se zrovna chystá, hrát roli jeho snoubenky, přestane s ní po návratu do USA jednou provždy flirtovat, jak je jeho dobrým zvykem, a bude se také držet dále od její nejlepší kamarádky Alex. Když Maggie souhlasí, ani jednoho z nich by nenapadlo, jakou past na sebe právě ušili…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Trap , 2012

Pejuška
Pejuška
04.07.2019 5 z 5

Příjemná oddychovka, u které člověk zrelaxuje, i když je to předvídatelné, ale to k těmto knihám prostě patří.

Skalara
Skalara
22.03.2019 5 z 5

Vadilo mi jen, že začátek mi přišel dost podobný první knize. Ale jinak se to čte samo. Bylo to dosti podobné, ale zase trochu jiné.

LuciKo
LuciKo
15.03.2019 3 z 5

3 hvězdičky, ale s tím, že první díl byl za mě 100% lepší. Snad za to mohla hlavní postava hraběte, kterého jsem si v prvním dílu ne úplně oblíbila a teď jsem s ním měla strávit celou knihu. Nakonec si možná u mě trošku zlepšil reputaci, přesto to úplně ono nebylo.

TerezaMondeková
TerezaMondeková
05.03.2019 3 z 5

Pěkná knížka. Oddychová, příjemně napsaná, zajímavá myšlenka na příběh, ale myslím, že s takovou myšlenkou tu už pár knih máme. Kniha mě moc nenadchla, ale ani neurazila. Nějaké malé překvapivé chvilky tam jsou. Kniha se četla pomalu a klidně. Ale nejvíc mě kniha začala bavit, až od okamžiku, kde se mezi hlavními hrdiny začalo konečně něco dít. Na konci knihy taky žádný wow, zvrat, bylo to klidné, hezké. Líbil se mi od začátku vztah mezi hlavními hrdiny. Líbilo se mi, jak to mezi nimi jiskřilo... sexuální energie, napětí...

misak94
misak94
24.02.2019 5 z 5

Krásná oddechovka, vnitřní boj s minulostí. Opravdu skvěle

Knihomolka97
Knihomolka97
22.02.2019 4 z 5

Sice je kniha předvídatelná, ale na odpočinek ideální volba.

helenkan
helenkan
15.09.2018 5 z 5

Pěkná romantika.

Dousabel
Dousabel
30.07.2018 4 z 5

No, možná by stačilo říct, přečtěte si první díl a jen si zaměňte hlavní postavy :D Už mě trochu rozčilovala ta předstíraná nezamilovanost a už i na mě bylo moc detailních prohlídek dutiny ústní :D :D Ale je to každopádně pravé, letní, odpočinkové čtení.

LadyHip
LadyHip
16.03.2018

Musím souhlasit s většinou komentářů - je to pěkné, ale předvídatelné a něco tak trochu chybí. Nicméně i tak se čte příjemně a nevyžaduje po čtenáři žádné velké myšlenkové pochody. Prostě - holky, nalijte si sklenku vína nebo si uvařte čaj, zavrtejte se pod peřinu a užijte si trochu nenáročné romantiky.

veveronka
veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Szekynka
Szekynka
02.03.2018 3 z 5

Oddychovka, lehké čtení. Pro mě poutavější než první díl, ale stále pořád na jendo brdo. Příběh byl takový nemastný neslaný.

Peti
Peti
28.12.2017

Za mě taková lehká růžová knihovna, nekonalo se žádné velké překvapení, konec jsem tušila od začátku. Odpočinková četba na sychravý večer.

Amitiel76
Amitiel76
09.12.2017 3 z 5

Knížka byla hezká, ale taková nějak neslaná. Cosi mi v ní chybělo.... Postrádala celkovou dynamiku, nějakou zápletku, a z mého pohledu i vztah hlavních hrdinů byl takový nijaký. Neříkám že kniha byla špatná, ale četla jsem už mnohem lepší. I první díl této série, se mi zdál lepší.Ten jsem hodnotila plným počtem hvězdiček. Tady už musím ubrat... Protože tento příběh je jen vlastně kopií toho prvního, pouze změněné prostředí a jména postav.
Ke konci už jsem u knížky usínala, a děj se mi kamsi vytrácel. A to se mi stává málo kdy.
No, vrhnu se na třetí část. Pokud na tom budu stejně, do čtvrté knihy se snad už radši pouštět nebudu :-)

Laf
Laf
03.12.2017 4 z 5

Nenáročné čtivo pro chvíle oddychu. :)

ardeas
ardeas
27.08.2017 2 z 5

Táto autorka má divný štýl, akoby v jej príbehoch chodil každý s erekciou a neustále myslel len na sex, či už je to žena alebo muž :) Prvú knihu som tuším čítala ešte na vysokej, teraz som zhltla za pol dňa toto. Je to ako cez kopírák prvého dielu, veľmi slabé.

ctenarkaEva
ctenarkaEva
26.07.2017

Romantický příběh jako z filmu, naprosto předvídatelný příběh. Velmi nenáročné čtení na zkrácení volného odpoledne. Knihu označenou jako Světový bestseller si představuji jinak. Rychle jsem přečetla a odnesla zpět do knihovny.

a.nnysek
a.nnysek
30.06.2017 5 z 5

Pěkné čtení, četlo se samo. Určitě se ke knize ještě vrátím :-)

Danulka11
Danulka11
13.04.2017 5 z 5

Probstová píše opravdu pěkné knížky a přesto, že je tato kniha dějem předvídatelná, tak to neznamená, že je špatná. Ba naopak! To, co od knihy hledám (odreagování, relax, prožitek ze čtení) mi bylo splněno, a proto dávám maximální hodnocení, jelikož se mi děj a hlavní postavy líbily :o)

havrmoni
havrmoni
29.03.2017 5 z 5

Tohle se taky dobře četlo. Tím pohodovým psaním a bezva postavami mi autorka připomíná Young. Bezva oddychové čtení.

xindl007
xindl007
23.11.2016 4 z 5

Již jsem četla, ale mimoděk jsem na to zapomněla a vzala knihu opět do ruky. A napodruhé se mi líbila možná ještě víc. Jsem romantická duše. Občas si přečtu i vážnou tematiku, ale tou romantikou to musím vyvážit a to se mi s touhle serií daří.

pro ženy Itálie romantika

Jennifer Probst