Manželská hra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Novomanželka Samantha se vrátí z líbánek s Douglasem a doma ji čeká šok: na stole leží rozvodová smlouva. Zklamaná Sam vypátrá, že se stala obětí Douglasových sňatkových intrik. V touze po odplatě nastoupí speciální výcvik pod vedením sympaťáka Pappyho, zoceluje si tělo i mysl. Ale co srdce?

https://www.databazeknih.cz/images_books/50_/50844/manzelska-hra-4SJ-50844.png 3.523
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Alpress
Orig. název

Marriage game, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Manželská hra

Přidat komentář
jeannote
10.09.2018

Knihu jsem začala číst včera a už několikrát se ji podařilo mě rozesmát, absurdní situace i jednání, jsem na začátku, ale pokud takto bude pokračovat, budu uvažovat o koupení

Havrnka
30.03.2018

Mě se kniha líbila. Příběh nasazený, ale dal se číst.

Suza
06.11.2016

Tak dalo to práci, ale dala jsem to. Anotace zní dobře, ale chyběla mi akce i romantika. Ale popisovaná jídla zněla úžasně. Jinak není co chválit.

daniela.kol
27.06.2016

Já ji sice přečetla celou, ale nějak mě neuchvátila :) Je to kolikrát až absurdní :)

pavči
22.02.2016

Kniha me moc nezaujala

modranka
21.10.2014

Kým v iných knihách autorka mení charakter postavy, v tejto knihe zmenila charakter príbehu. Dámy, prípadne páni, teraz príde SPOILER:
Autorka začína príbeh ako romantická vendeta pre sobášneho podvodníka, kedy sa niekoľko odvrhutých manželiek jedného muža spojí a "chcú!!!" pripraviť pomstu pre bývalého manžela. To slovo "chcú" zdôrazňujem, lebo potom sa príbeh zvrtne k tomu, že všetky nastúpia na náročný, takmer vojenský tréning do výsadkového tábora, kde z nich majú vycvičiť vražedkyne. Preboha!! Prečo?!!! O pomste po celý čas príbehu len uvažujú a nakoniec nechajú všetko na detektíva. Ženy tvrdo trénuje, preblysne tam nejaká romantika a až v poslednej kapitole sa autorka opäť vracia k onej prvotnej pomste, ktorá v príbehu vlastne už stratila význam. KONIEC SPOILERU
Takže za námet sťahujem hneď dve hviezdičky, lebo je chaotický a nadobudla som pocit, akoby vyšiel z hlavy schizofrenika.
Nechávam tri hviezdičky, lebo text sa čítal dobre, nechýbal mu humor, dobrodružstvo a ani napätie. Oplatí sa prečítať a knihu poslať ďalej.

RADOST
11.08.2012

Oddychové čtení na dovolenou - nebo raději vůbec. Slátanina na způsob červené knihovny. I když vychází z tajemné zápletky, děj je předvídatelný .Romantický podtón v kontrastu s tvrdým výcvikem hlavní aktérky ve mně zanechal dojem přeplácaného nepoživatelného dortu pejska a kočičky.

sabca
18.06.2012

Do knihy se mi nepodařilo začíst, tak se k ní vrátím později.

Autor a jeho další knihy

Fern Michaels (p)
americká, 1933

všech 21 knih autora

Kniha Manželská hra je v

Právě čtených1x
Přečtených35x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce21x
Chystám se číst9x
Chci si koupit1x