Manželská hra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Novomanželka Samantha se vrátí z líbánek s Douglasem a doma ji čeká šok: na stole leží rozvodová smlouva. Zklamaná Sam vypátrá, že se stala obětí Douglasových sňatkových intrik. V touze po odplatě nastoupí speciální výcvik pod vedením sympaťáka Pappyho, zoceluje si tělo i mysl. Ale co srdce?

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50844/manzelska-hra-4SJ-50844.png 3.525
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Alpress
Orig. název

Marriage game, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Manželská hra

Přidat komentář
laura
18.12.2019

Chtěla jsem to vzdát. Začátek šílený, groteska, parodie na knihy a literaturu vůbec - až si říkáte, jestli to autorka myslí opravdu vážně.

Ale pak se to nějak zvrtlo a začalo mě to docela bavit. Natolik, že jsem ten příběh nakonec s chutí dočetla až do konce. Jo, je značně nevěrohodný, je citově plochý, je ale chvílemi i vtipný a pokud postavy zrovna nepřehrávají, dá se číst.

Nejspíš druhá nejlepší kniha této autorky a rozhodně alespoň natolik dobrá, že nelituji, že jsem ji četla. Ale taky poslední, kterou jsem od Fern Michaels srdnatě přečetla :)

S touto dámou prostě asi knižní přátelství nenavážu...

jeannote
10.09.2018

Knihu jsem začala číst včera a už několikrát se ji podařilo mě rozesmát, absurdní situace i jednání, jsem na začátku, ale pokud takto bude pokračovat, budu uvažovat o koupení


Havrnka
30.03.2018

Mě se kniha líbila. Příběh nasazený, ale dal se číst.

Suza
06.11.2016

Tak dalo to práci, ale dala jsem to. Anotace zní dobře, ale chyběla mi akce i romantika. Ale popisovaná jídla zněla úžasně. Jinak není co chválit.

daniela.kol
27.06.2016

Já ji sice přečetla celou, ale nějak mě neuchvátila :) Je to kolikrát až absurdní :)

pavči
22.02.2016

Kniha me moc nezaujala

modranka
21.10.2014

Kým v iných knihách autorka mení charakter postavy, v tejto knihe zmenila charakter príbehu. Dámy, prípadne páni, teraz príde SPOILER:
Autorka začína príbeh ako romantická vendeta pre sobášneho podvodníka, kedy sa niekoľko odvrhutých manželiek jedného muža spojí a "chcú!!!" pripraviť pomstu pre bývalého manžela. To slovo "chcú" zdôrazňujem, lebo potom sa príbeh zvrtne k tomu, že všetky nastúpia na náročný, takmer vojenský tréning do výsadkového tábora, kde z nich majú vycvičiť vražedkyne. Preboha!! Prečo?!!! O pomste po celý čas príbehu len uvažujú a nakoniec nechajú všetko na detektíva. Ženy tvrdo trénuje, preblysne tam nejaká romantika a až v poslednej kapitole sa autorka opäť vracia k onej prvotnej pomste, ktorá v príbehu vlastne už stratila význam. KONIEC SPOILERU
Takže za námet sťahujem hneď dve hviezdičky, lebo je chaotický a nadobudla som pocit, akoby vyšiel z hlavy schizofrenika.
Nechávam tri hviezdičky, lebo text sa čítal dobre, nechýbal mu humor, dobrodružstvo a ani napätie. Oplatí sa prečítať a knihu poslať ďalej.

RADOST
11.08.2012

Oddychové čtení na dovolenou - nebo raději vůbec. Slátanina na způsob červené knihovny. I když vychází z tajemné zápletky, děj je předvídatelný .Romantický podtón v kontrastu s tvrdým výcvikem hlavní aktérky ve mně zanechal dojem přeplácaného nepoživatelného dortu pejska a kočičky.

1

Doporučujeme

Dům s minulostí
Dům s minulostí
Vzkaz v láhvi
Vzkaz v láhvi
Smolný rok
Smolný rok
Důvěřuj mi
Důvěřuj mi

Autor a jeho další knihy

Fern Michaels (p)
americká, 1933

všech 21 knih autora

Kniha Manželská hra je v

Právě čtených2x
Přečtených39x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce33x
Chystám se číst9x
Chci si koupit1x