Manželská hra

Novomanželka Samantha se vrátí z líbánek s Douglasem a doma ji čeká šok: na stole leží rozvodová smlouva. Zklamaná Sam vypátrá, že se stala obětí Douglasových sňatkových intrik. V touze po odplatě nastoupí speciální výcvik pod vedením sympaťáka Pappyho, zoceluje si tělo i mysl. Ale co srdce?

https://www.databazeknih.cz/images_books/50_/50844/manzelska-hra-4SJ-50844.png 3.523
Vydáno, Alpress

Marriage game, 2007

Kniha Manželská hra

jeannote
10.09.2018

Knihu jsem začala číst včera a už několikrát se ji podařilo mě rozesmát, absurdní situace i jednání, jsem na začátku, ale pokud takto bude pokračovat, budu uvažovat o koupení

Havrnka
30.03.2018

Mě se kniha líbila. Příběh nasazený, ale dal se číst.

Suza
06.11.2016

Tak dalo to práci, ale dala jsem to. Anotace zní dobře, ale chyběla mi akce i romantika. Ale popisovaná jídla zněla úžasně. Jinak není co chválit.

daniela.kol
27.06.2016

Já ji sice přečetla celou, ale nějak mě neuchvátila :) Je to kolikrát až absurdní :)

pavči
22.02.2016

Kniha me moc nezaujala

modranka
21.10.2014

Kým v iných knihách autorka mení charakter postavy, v tejto knihe zmenila charakter príbehu. Dámy, prípadne páni, teraz príde SPOILER:
Autorka začína príbeh ako romantická vendeta pre sobášneho podvodníka, kedy sa niekoľko odvrhutých manželiek jedného muža spojí a "chcú!!!" pripraviť pomstu pre bývalého manžela. To slovo "chcú" zdôrazňujem, lebo potom sa príbeh zvrtne k tomu, že všetky nastúpia na náročný, takmer vojenský tréning do výsadkového tábora, kde z nich majú vycvičiť vražedkyne. Preboha!! Prečo?!!! O pomste po celý čas príbehu len uvažujú a nakoniec nechajú všetko na detektíva. Ženy tvrdo trénuje, preblysne tam nejaká romantika a až v poslednej kapitole sa autorka opäť vracia k onej prvotnej pomste, ktorá v príbehu vlastne už stratila význam. KONIEC SPOILERU
Takže za námet sťahujem hneď dve hviezdičky, lebo je chaotický a nadobudla som pocit, akoby vyšiel z hlavy schizofrenika.
Nechávam tri hviezdičky, lebo text sa čítal dobre, nechýbal mu humor, dobrodružstvo a ani napätie. Oplatí sa prečítať a knihu poslať ďalej.

RADOST
11.08.2012

Oddychové čtení na dovolenou - nebo raději vůbec. Slátanina na způsob červené knihovny. I když vychází z tajemné zápletky, děj je předvídatelný .Romantický podtón v kontrastu s tvrdým výcvikem hlavní aktérky ve mně zanechal dojem přeplácaného nepoživatelného dortu pejska a kočičky.

sabca
18.06.2012

Do knihy se mi nepodařilo začíst, tak se k ní vrátím později.

Fern Michaels (p)
americká, 1933