Manželovo tajemství

Manželovo tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207632/bmid_manzelovo-tajemstvi-UUl-207632.jpg 4 2874 752

Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret , 2013

99jana99
29.03.2023 5 z 5

Tuhle knihu jsem stále odkládala s pocitem, že mě nebude bavit. Spletla jsem se. Bavila mě od první kapitoly. Čtivě napsané , pěkně se to proplétalo, ale nebyly zmatky v postavách, vždy bylo jasné o kom kapitola je. Za mě doporučuji.

KnihomolkaKatka
22.03.2023 4 z 5

Nechápu, jak jsem ji mohla nechat pět let ležet ve své knihovně. Byla to moje první kniha, kterou jsem od autorky zatím četla a zároveň jediná, kterou mám zatím doma, ale určitě ne poslední.
Osudy tří žen, které jsou navzájem propleteny. Nejsympatičtější je určitě Cecilie, K Tess jsem si hledala cestu a Rachel byla pochopitelně velice smutnou postavou, kterou jsem strašně litovala od začátku do konce. Ono vlastně svým způsobem všechny. Nechtěla bych zažít ani jednu z těch situací. Musí to být naprosto šílené.
Autorka píše velmi čtivě a i když se po určité skutečnosti jisté informace opakovaly, dalo se to přežít. Dokonce zde byl i jeden překvapivý zvrat (pro mě). Epilog se mi líbil, takové "co by, kdyby." Určitě budu pokračovat dalšími jejími knihami. Stojí za to.

Ivka82
03.03.2023 4 z 5

Začátek mě zoufale nebavil, nemohla jsem se v postavách zorientovat, ale postupně začínalo být jasnější, o co tady jde. Konec už jsem dočetla jedním dechem. Jenom se nemůžu zbavit zvláštního smutku nebo lehce depresivního pocitu, který ve mně kniha zanechala. Asi je čas sáhnout zase po něčem veselejším.

Janina83
03.03.2023 5 z 5

Líbí se mi knihy Liane Moriarty. Některé víc, některé méně, ale určitě si nenechám ujít i další.

BambinoMum
23.02.2023 3 z 5

Za mě to byla takový mišmaš. Musela jsem pořád dávat pozor kdo, kde, kdy, co ...
A jelikož jsem po knize sáhla jako po oddechovce, tak mě to moc nebavilo.
Závěr se pak už povedl, byl takový ze života.

Sixtínka
13.02.2023 4 z 5

Fajn príbeh so zaujímavou zápletkou. Stojí za prečítanie.

šipek
08.02.2023 4 z 5

Tak dost bylo románů pro ženy, teďka musím již sáhnout po pořádné detektivce. Na mě to bylo dost zdlouhavé , ale závěr knihy byl pravdivý, úplně ze života jak to opravdu je. Epilog jsem si dokonce přečetl vícekrát.

Annannas
22.01.2023 3 z 5

Začátek knihy byl dost velký zmatek postav, pak se příběh velmi dobře rozběhl.

LuckaDea
20.01.2023 5 z 5

Tuto knihu jsem četla jako první od této autorky a hned to byla trefa do toho správného příběhu. V příběhu se proplétají osudy 3 žen, a nakonec dojde k překvapivému rozuzlení. Opravdu doporučuji.

iška
18.01.2023 4 z 5

Jako když se vám zamotá vlna - chvíli trvá, než se dostanete k tomu správnému konci, ale pak už to jde téměř samo. Mně se kniha líbila a i mě zaujal epilog. Někdy je snad opravdu lepší nevědět.

munka
16.01.2023 4 z 5

Zo začiatku som sa trochu trápila, ale potom prišiel zlom. Dej sa náhle rozbehol a už som bola na konci.

lucka8864
03.01.2023 2 z 5

Tuto knihu jsem měla problém dočíst. Neseděl mi styl, kterým byla napsána. Prvních 100 stran jsem se stále nedokázala zorientovat v postavách.

Kopretinka784
31.12.2022 5 z 5

Od knih této autorky nemůžu v prvních kapitolách na delší dobu odcházet. Není to kvůli napětí, ale kvůli ztrátě přehledu kdo je kdo. Po získání přehledu, kdo je kdo a kdo ke komu patří, jsem si užívala zajímavý propletenec osudů několika žen. Třešničkou na dortu byl epilog. Jsem zvědavá na další knihy.

netopýrek1985
07.12.2022 5 z 5

Moc zajímavé příběhy určitých lidích. Moc krásně se četla. Zkusím další příběh.

KatyM.
11.10.2022 2 z 5

Za mě zklamání, kniha mě nezaujala, styl psaní mě neseděl. Hodně jsem se trápila, abych knihu dočetla.

Awča
22.08.2022 5 z 5

Knihu jsem četla těsně po Sedmilhářkách.
Byla o něco temnější, nejvíce jsem přemýšlela o osudu Rachel. Celkově zajímavé ženské čtení.

hanka0630
07.08.2022 4 z 5

V podstatě oddychové čtení, ale ne tak úplně. Líbilo se mi zamyslet se nad tím, jak děláme v životě důležitá rozhodnutí na základě jen částečné znalosti reality, jak si často mylně myslíme, že někoho dobře známe, nebo sami některé věci skrýváme i před svými nejbližšími. Byla to pro mě druhá kniha od autorky, četla jsem ještě Alici, ale takhle mi přijde o třídu lepší.

petra5588
22.07.2022 3 z 5

Asi od půlky sice trochu předvídatelné, ale ději to nijak neuškodilo a autorčin styl to člověku bohatě vynahradí. Když toužíte pro klidném večeru s knížkou (který se občas protáhne do časných ranních hodin :D), Liane Moriarty je prostě sázka na jistotu.

Make20
18.07.2022 5 z 5

Kniha mě moc bavila. Byla to první kniha od této autorky, která se ke mě dostala. V půlce knihy jsem měla tip, jak by to mohlo dopadnout. Ale pořád jsem si říkala, že to přece není možné... A vida, bylo. Takže mě rozuzlení na konci nepřekvapilo, ale přesto mě kniha velmi bavila a mám v plánu se k ní ještě vrátit.

lucie.dc
09.06.2022 2 z 5

Moc postav, moc opakovani, moc otazek, moc co kdyby, moc dejovych linek, byt se samozrejme protnou... Tajemstvi nebylo zadnym tajemstvim, bylo mi to okamzite jasny. Cekala jsem vlastne uplne jiny pribeh... Bestseller? To tezko, tahle nalepka se musi urcite platit, jinak nechapu to mnozstvi spatnych knih s touto nalepkou... ale marketing je to dobry, to je pravda...