Manželovo tajemství

Manželovo tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207632/bmid_manzelovo-tajemstvi-UUl-207632.jpg 4 2865 749

Ceciliin manžel se poslední dobou chová rozhodně podivně, a Cecilia teď navíc najde na půdě tenhle záhadný dopis, nadepsaný jeho roztřesenou rukou. Otevřít jen v případě mé smrti. Tess zase manžel oznámí, že se právě zamiloval do její sestřenice; no ano, té sestřenice, se kterou byly až doteď nejlepší kamarádky, protože spolu vyrůstaly jako siamská dvojčata. Rachel před osmadvaceti lety zabili dceru, Conner Whitby, který v tom má určitě prsty, si běhá po svobodě, a jako by toho bylo málo, ta protivná snacha se chystá odvézt jejího vnuka, Rachelinu největší radost, na celé dva roky do New Yorku… Tři ženy, tři Pandořiny skříňky, jeden společný osud.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Husband´s Secret , 2013

mischinka
mischinka
27.12.2015 5 z 5

Autorka si me získala ihned - věděla na co cilit- na moji zvědavost. Musim rict, ze verzi jsem vymyslela nespočet - co bude v dopisu, ale to co tam bylo! Jsem nečekala.. Skvělá kniha, dostala me neskutecne

Michnicka
Michnicka
18.12.2015 4 z 5

Moc příjemná oddychovka, která neurazí a pěkně se čte. Krásné a promyšlené propojení příběhů tří různých žen. Ale pokud máte depku, tak si jí nechte na jindy. Nutí Vás přemýšlet, že ten OSUD je opravdu někdy velmi zákeřný a nikdy nevíme co nás může čekat a jak je na konci v knize napsáno - Co kdyby bylo to a to jinak....

Denčaa
Denčaa
11.12.2015 5 z 5

Tajemství na každém kroku. Neuvěřitelně poutavý příběh mě úplně pohltil. Je to jedna z těch knih, kdy absolutně netušíte, jak se postavy nakonec zachovají. Každý příběh ženy byl úžasný a ještě lepší bylo, jak se propojovaly. Nejvíce mě dostal epilog. Ano, nikdy se nikdo nedoví co by bylo kdyby...

lea6493
lea6493
05.12.2015 4 z 5

knize bych vytkla, že tam bylo moc příběhů dohromady, i když se ve finále spojily. Co se týká příběhu samotného, tak byl dobrý, napínavý a udržel člověka v očekávání, jak to tedy nakonec dopadne. Nejvíc na mě zapůsobil epilog kde se dozvíme, jak malé rozhodnutí může ovlivnit zbytek vašeho života.

Pajalada
Pajalada
25.11.2015 5 z 5

Dobře propracovaná kniha ze života. Určité doporučují, krásné a zároveň velmi smutné čtení.

klataworld
klataworld
18.11.2015 4 z 5

Životní příběhy, krutost v reálné podobě a neštěstí. Krásně napsaná, pravdivá kniha se spoustou spojitostí mezi postavami. Úžasné, vychytané, smutné,....

limetka2008
limetka2008
03.11.2015 4 z 5

Přečteno jedním dechem, napínavé až do poslední stránky. Kéž by takhle chytře byly napsány všechny romány s označením "pro ženy".

vyvodka
vyvodka
27.10.2015 5 z 5

Jednou za čas proložím četbu severských detektivek něčím trošku jiným, tentokrát to bylo Manželovo tajemství. Na základě reklamy jsem si ji půjčila v knihovně s vědomím rizika, že to může být bestseller se zlatou pečetí na obalu, ale průměrným čtenářským zážitkem. Jak už se mi párkrát stalo. Ovšem bylo to jinak. Opravdu moc zajímavý námět, pěkně se proplétající osudy, nechybělo napětí a opravdu překvapivé rozuzlení. Vše zakončeno krásným epilogem. Prvních pár kapitol jsem měla trošku zmatky v postavách, ale s přibývajícím dějem jsem se s tím srovnala a četla čím dál rychleji. Byl to příjemně strávený čas. Knížku moc ráda doporučuji k přečtení.

Danka1975
Danka1975
12.10.2015 4 z 5

Pokud bych měla knihu rozdělit na tři části, tak v první třetině jsem se seznamovala s postavami, ve kterých, přiznávám se, jsem měla menší chaos. . :-). . pak jsem se o to více začetla do příběhů, které spolu zdánlivě nesousisí, ale nechci více prozrazovat. Myslím si, že každý se v příběhu může najít a ztotožnit se s hrdiny, každý máme také své tajemství, ne? :-). .a třetí část knihy? :-))) Super, bomba, zamyšlení, nechává vás v klidu a vzbudí plno emocí a rozhodně jste s knihou nezkončili, i když jste jí dočetli, protože to teprve začne. Troufám si tvrdit, že s nadsázkou konec udělat 80% úspěchu knížky!!!, už kvůli tomu stojí za přečtení a já jsem na ní nezapomněla ani teď, i když to bude hodně měsíců, co jsem jí dočetla.

nicol.s
nicol.s
10.10.2015 5 z 5

Moc se mi kniha líbila, druhou polovinu jsem přečetla jedním dechem.

DennieForbes
DennieForbes
09.10.2015 4 z 5

Když si má kamarádka tuto knihu přečetla a následně mi ji líčila, prozradila mi vlastně celý děj až do konce. Proto jsem knihu odkládala, ale když se na ni konečně dostala pomyslná řada, tak mne přesto dokázala překvapit. Začátek je těžce překousávatelný. Spousta jmen, životní příběhy - motalo se mi to všechno dohromady. Nakonec jsem ale zbytek dočetla jedním dechem. Chvílemi jsem se smála, ke konci jsem byla dojatá. Určitě doporučuji!

papayka
papayka
07.10.2015 4 z 5

Má druhá kniha od stejné autorky a snad ještě lepší než "Na co Alice zapomněla". Hlavní děj byl skvělý a strhující, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Přitom to není žádná detektivka, jen z pohledu několika lidí řešení jedné už zaprášené vraždy.
Mimo hlavní děj jsem si i užívala líčení běžného života v Austrálii. Je to zajímavý pohled na to, jak žijí a co řeší protinožci :-)

fis.rena
fis.rena
05.10.2015 5 z 5

Skvělé čtení,promyšlená zápletka a epilog je fantastický! Doporučuji!

Deny95
Deny95
04.10.2015 5 z 5

Velice hezké čtení.. :)

Začátek byl pro mě docela náročný, nemohla jsem se začíst, ale když se to začalo všechno prolínat a dávat smysl, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

Mohu jen doporučit! :)

AlenaV
AlenaV
02.10.2015 4 z 5

Pěkné, napínavé čtení. Ze začátku jsem se ztrácela v postavách - spousta jmen. Ale příběh má spád. Ten dopis bych určitě taky otevřela a pak bych toho litovala.

Anna 13
Anna 13
27.09.2015 5 z 5

Opravdu všem doporučuji, neboť se budete bavit, strhující příběh a jeho nevšední a zajímavé události vás budou nutit číst neustále dál a dál.

Knihu jsem se chystala číst už docela dlouho a byla jsem šťastná, že se mi už konečně dostala do ruky. Strašně se mi příběhy tří žen líbily. Oblíbila jsem si moc postavy i prostředí. V tom příběhu jsem byla šťastná až do stránky 169. Jelikož jsem tam nad jednou větou doslova vykulila oči. A od té doby příběh nabral na obrátkách. Cecilii jsem moc ráda neměla, ale pak jsem ji začala chápat. Sympatická mi byla Tess i Rachel a oblíbila jsem si všechny dětské hrdiny v příběhu. Hlavně malého Jacoba, kterým mi autorka udělala velkou radost už tím, že ho pojmenovala Jacob.
Strhující poslední stránky u kterých jsem skoro nedýchala byly brilantní.
Určitě si přečtu i další knihy autorky a vím, že na tento příběh NIKDY nezapomenu. Přála bych si mít knihu v mé poličce knih, které uctívám a opatruji.

Již zmiňovaný epilog je bomba...

DOPORUČUJI VŠEM!

Ditules
Ditules
16.09.2015 5 z 5

Vynikající kniha, ve které se propojí osudy tří naprosto odlišných žen...A ten epilog je dokonalost sama!

Heyhey
Heyhey
16.09.2015 5 z 5

Nádherné čtení. Obdivuji promyšlenost zápletky, provázanost osudů. A jako třešinka na dortu byly hypotetické osudy hrdinů, "kdyby...."

Jitaku
Jitaku
15.09.2015 5 z 5

Skvělá kniha... zpočátku trvalo, než jsem se zorientovala množstvím postav, ale poté jsem se nemohla odtrhnout. Seděl mi styl psaní, myšlenka, která se odráží v celé knize... a na závěr Epilog - úžasný. Stojí za přemýšlení!

lenixka
lenixka
11.09.2015 3 z 5

V druhé polovině knihy už se v tom autorka slušně plácá. Myslím, že je to škoda a nevyužitý potenciál nápadu. Jako oddechovka na dovolenou OK.