Manželka mezi námi

Manželka mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375649/bmid_manzelka-mezi-nami-Q8b-375649.jpg 4 912 294

Která je ta druhá? Psychologický thriller o manželství, zradě a nebezpečných pravdách. Ponořte se do příběhu Vanessy Thompsonové… Budete si myslet, že čtete o žárlivé ženě, která je posedlá snoubenkou svého bývalého muže. Bude vám připadat příšerná a pochopíte, proč ji manžel opustil a našel si náhradu. Budete si jistí, že znáte všechny jejich pohnutky i detaily tohoto milostného trojúhelníku. Jenže ať už si myslíte cokoli, mýlíte se. Dokážete číst mezi řádky a odhalit pravdu dřív, než obrátíte na poslední stránku?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Motto

The Wife Between Us , 2017

Amitiel76
15.10.2021 3 z 5

Ach jo. Tak tohle se vůbec nepovedlo. Tři čtvrtě knihy bylo tak nudné a utahané, že jsem vážně myslela, že to ani nedočtu. A ta poslední čtvrtina, kde se to začalo tvářit trošku zajímavě, to už opravdu nezachránila.
Nechápu, jak právě tahle kniha mohla získat označení "Top thriller". To fakt ani omylem.
Přišlo mi, jako by se autorky inspirovaly z jiných knih, a chtěly sesmolit něco na podobné téma. Ale nějak jim to nevyšlo.
Románů s podobným příběhem, jsem přečetla už několik. Domácí násilí, psychický teror, navenek dokonalý a šťastný pár, ale za zavřenými dveřmi.... Ale tohle byla vážně slabota. Tři hvězdičky, víc ani ťuk.

Ambo
14.10.2021 5 z 5

Moc se mi kniha líbila. Ten její rytmus, zajímavé zvraty, postavy živě vykreslené! Paráda. Thrillery nejsou mým nejoblíbenějším žánrem, ale kdyby byly všechny jako tento, nečtu nic jiného.

Michalka24
13.10.2021 4 z 5

Knihu som pocuvala ako audioknihu. Zaujimavy a zamotany pribeh. Pacil sa mi.

Hakate
12.09.2021 4 z 5

Nesouhlasím s většinou komentářů zde, mě se kniha líbila. Příběh Vanessy byl propracovaný a i když je téma otřepané přesto byl příběh originální s mnoha zvraty. Některé jsem odhalila, některé pro mě byly velkým překvapením. Styl psaní autorů je příjemný a velmi dobře se čte.
Těším se na další knihu autorů.

RonnieSmithx
04.07.2021 2 z 5

Já už jsem knih, které mají být údajně nejlepší světové bestsellery, přečetla tolik, že už mě nic nepřekvapí. Kniha byla dobře napsaná, ale já se do ní i přesto nemohla začít, protože mě moc nezaujala. Chtěla jsem dát průměrné tři hvězdičky, ale autorky přicházely s novými a novými „zvraty", že jsem se kvůli překombinovanosti uchýlila k lepším dvěma hvězdičkám. Některé věci mi přišly odbyté a byla bych radši, kdyby byly v knize lépe vysvětleny a více se v příběhu věnovaly Richardově minulosti. Po knize bych už znovu nesáhla.

Belanna
03.07.2021 4 z 5

Vůbec to nebylo špatné. Na začátku trochu zamotané, ale postupně se rozplétalo. Dvě časové linky vyprávění podtrhly celkové napětí a knížka se četla velmi dobře. A závěr, který jsem opravdu neodhadla :)

anezur33
02.07.2021 4 z 5

Dobrá kniha.Super zamotaný příběh.

Aleh
26.06.2021 4 z 5

Manželka mezi námi je psychologický thriller o nebezpečných partnerských vztazích. A jak se píše v anotaci, byť si budete myslet téměř cokoliv, pravděpodobně to stejně bude ještě jinak. Zajímavé, neotřelé, čtivé. Jak se ty osudy postav vzájemně protnou! A kdo právě tahá za nitky osudu? A pak epilog, který nám to vše objasní...

kokosek
24.06.2021 4 z 5

Banální příběh o žárlivé ex. A tím by to mohlo skončit.
Ale ono to tak úplně není, nakonec do sebe vše zapadne a myslím, že málokdo dokáže dopředu vše odhadnout. Ale jednu hvězdičku uberu, neb přeci jen je to trošku překombinované a člověk se občas malinko ztrácí, kdo je vlastně kdo. I když to je možná chtěná věc.

mysterygirl
20.06.2021

Ztracim se ve jmenech, nechapu, odkladam nedoctenou

Parwana
14.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Kniha je sice variací na storkát omleté téma navenek dokonalého manželství, řadí se ale k těm povedenějším. První a jediný wow efekt přišel, když jsem zjistila, že Vanessa je Nellie. Děj pak začal gradovat až k velkému finále, no mohlo to dopadnout lépe a prasknout toho na Richarda více. Čekala jsem, co se ještě vynoří ohledně vztahu Richarda a jeho sestry, incest se však nevynořil, nebo je to jen velmi nejasně naznačeno. Další wow moment už nepřišel, nicméně je celkem slušně psaná a čtivá, na víkend je určitě dobrá, B.A.Paris a Shari Lapena by se mohly od autorek učit.

uhnavka
09.06.2021 3 z 5

Čtivé, ale často jsem se ztrácela v ději, o kom zrovna čtu. Kniha na dovolenou, nedoporučím, ale ani neodradím od přečtení.

iva2423
29.05.2021 5 z 5

Dobrá kniha.

Chloe12
15.05.2021 5 z 5

Příběh mě bavil od začátku do konce. Hlavně mě překvapil tím, jak plynně jsem se dostala na jeho konec. Nabídl mi hodně teorií o tom jak příběh bude pokračovat a jak skončí. Moc hezky je zde vylíčena manipulace a psychický útlak.

Surikata369
04.05.2021 2 z 5

(SPOILER) Jeden z nejhorších thrillerů co jsem za poslední dobu četla. Nechápu, že to psaly dvě autorky, podle mě by stačila půlka jedný :D Od té doby, co vyšlo najevo, že Vanessa je Nellie, to šlo pěkně z kopce a to dost prudkýho. Co to jako mělo být za zápletku? Manžel ji ubližoval, utiskoval a ji nejvíc zlomí zničení deníčku. Celé rozuzlení knihy spočívá v nějaký faktuře za víno :D A ten rádoby překvapivej konec... Haha. Dávám o jednu hvězdu navíc za čtivost, ale to je fakt tak vše.

TerezaJágrová
26.04.2021 3 z 5

Ze začátku jsem trochu tapála v postavách, ale nakonec jsem si zvykla. Kniha je zajímavá, čtivá, nicméně už jsem četla lepší thrillery.

Amethyste
24.04.2021 4 z 5

Ze začátku to vypadalo jako jednoduchý příběh- žena pronásleduje novou snoubenku svého bývalého manžela. Ve druhé části jsem zjistila,že sleduji příběh někoho jiného, což mě zmátlo. Postupně se to ale vyjasnilo a závěr byl nečekaný. Kniha rozhodně stojí za přečtení.

evin84
04.04.2021 4 z 5

Nebylo to žádné wow ale za přečtení určitě stojí.

Monuli36
16.03.2021 4 z 5

První třetinu jsem byla nadšená,ale pak jsem se v knížce začla ztrácet a přestala jsem chápat děj a postavy.Pak jsem se zase zorientovala a dočetla.Příběh super,ale nemuselo by to být tak moc překombinované.Jako celek,ale hodnotím pozitivně :)

martinkaLLL
11.03.2021 3 z 5

Příběh je zajímavý, jen ten zmatek mezi těmi ženami. Kdyby to bylo aspoň nad každou kapitolou napsané o jakou ženu zrovna jde. Ale závěr dost překvapil, to jsem opravdu nečekala.